ISBN

9788380644199: Wydawnictwo

Format

3: https://woblink.com/ebook/bolszewizm-jako-prad-kulturalny-i-cywilizacyjny-antoni-szymanski-32288u

Cena:


:

:

Cena:


Tajemnice transplantacji

Autor: Aneta Sieradzka

Kolejna książka z serii „Bez tajemnic”. tym razem poświęcona transplantologii oraz medycynie rekonstrukcyjnej. Publikacja składa się z kilkunastu wywiadów z wybitnymi lekarzami oraz pielęgniarkami. mającymi istotny wkład w rozwój polskiej medycyny transplantacyjnej. Wywiady przeprowadza Aneta Sieradzka – prawniczka specjalizująca się w tematyce związanej z sektorem medycznym i farmaceutycznym oraz stowarzyszeń branżowych w związku z szeroko pojętym prawem medycznym i prawem nowych technologii w ochronie zdrowia.

Wśród rozmówców Anety Sieradzkiej są transplantolodzy. którzy pięćdziesiąt lat temu przeprowadzali pierwsze przeszczepy. ale też ci. którzy w ostatnich latach zaczęli przeprowadzać pionierskie zabiegi. Są to ludzie o ciekawych pasjach i bogatych dośw

39: https://woblink.com/ebook/psychologia-kluczowe-koncepcje-tom-2-philip-g-zimbardo-robert-l-johnson-vivian-mccann-32398u

Cena: Robert L. Johnson


INFOR

Format: PDF

63.2

1:

Cena:


Uczniowie Cobaina

Autor: Miroslav Pech

Uczniowie Cobaina to pełna dzikich przygód i humoru historia grupy nastolatków uwielbiających Johna Lennona i Kurta Cobaina. Razem przeżywają imprezy. zakładają zespoły rockowe i próbują osiągnąć sukces.

 

To również – a może przede wszystkim – poszukiwanie źródeł wyalienowania i bezradności w dzisiejszym świecie. Co czeka bohaterów. gdy karuzela młodości nieubłaganie się zatrzyma?

 

 

Recenzje:

Trainspotting z Czech!

Radio Wave

 

Uczniowie Cobaina mają podobne działanie jak wypity z rana kieliszek wódki. Trochę was zamroczą. ale potem przynajmniej przez chwilę patrzycie na świat inaczej.

Instynkt

 

Główny bohater po wejściu w okres dojrzewania zakochuje si

12: https://woblink.com/ebook/starozytnosci-polskie-w-czterech-tomach-tom-ii-jedrzej-moraczewski-32322u

Cena:rachunkowość finansowa z uwzględnieniem mssf, ofiara losu pdf, mia sheridan książki, two point hospital poradnik, przygody don kichota, córka gliniarza kristen ashley pdf, jak masz na imię po hiszpańsku, edgar allan poe pdf, psychologia czlowieka, dzieci z dworca zoo pdf, witold wołodkiewicz, zlap mnie jesli potrafisz, społeczeństwo nowoczesne, czerwona kartka dla sprężyny, wojenna korona cherezińska, mikołajek rene goscinny pdf…