Świerszcz za kominem

Autor: Karol Dickens

„Świerszcz za kominem” to historia o ludzkiej dobroci. pokonywaniu trudnych chwil w życiu. o miłości oraz o szczęściu. którego blask widać z mieszczącego się niedaleko ogniska domowego. Tytułowy owad jest strażnikiem tego ogniska. chroniącym się przed mroźną zimą za kominem i dającym swoje dobre rady tym. którzy go wysłuchają.

Wydawnictwo: Psychoskok

Cena: 6.9


1

:

:

Cena:


:

:

Cena:biologia repetytorium pdf, wielki gatsby fitzgerald, radiologia stomatologiczna, oddźwięki baudelaire, muzeum porzuconych sekretów, pan samochodzik i wyspa złoczyńców streszczenie, zostałem, jacek izydorczyk, w kajdankach miłości pdf, nowahistoria, test gimnazjalny biologia, jednoaktówka, burda prenumerata 50 taniej, lawenda w chodakach, biomechanika w sporcie, twierdza krzyżowiec do pobrania…