9788301192518: Wydawnictwo

79: https://woblink.com/ebook/geozagrozenia-wlodzimierz-mizerski-marek-graniczny-3

Życie wirtualnych dzikich

Autor: Dariusz Jemielniak

Życie wirtualnych dzikich to pierwsza na świecie w pełni etnograficzna analiza społeczności stojącej za Wikipedią. największą encyklopedią internetową.

Jak pisze Michael Gorman. były przewodniczący Stowarzyszenia Bibliotek Amerykańskich. „profesor zachęcający do korzystania z Wikipedii to intelektualny równoważnik dietetyka zalecającego przejście na stałą dietę składającą się z Big Maców ze wszystkimi dodatkami”. Jestem właśnie takim profesorem. Nie tylko popieram korzystanie z Wikipedii. ale wręcz aktywnie zachęcam moich studentów. by edytowali ten projekt i pomagali w jego rozwoju.

z Wprowadzenia

***

Ta książka otwiera oczy. Umożliwia wyjątkowy wgląd w zamknięty świat aktywistów Wikipedii. Profesor Jemielniak jest mocno

Monika Wańtuchowicz:

Formy i normy. czyli poprawna polszczyzna w praktyce

Autor: Katarzyna Kłosińska

Nowe. zmienione wydanie. wzbogacone o opis nowych zjawisk językowych. Książka zawiera ćwiczenia z kultury języka polskiego i ich rozwiązania. Omawia najbardziej typowe i najczęstsze błędy językowe popełniane przez Polaków. Jest wykładnią normy językowej – wszystkie zamieszczone w niej rozstrzygnięcia normatywne są zgodne z przyjętymi w Wielkim słowniku poprawnej polszczyzny PWN pod redakcją profesora Andrzeja Markowskiego. Przeznaczona jest dla studentów i wszystkich. którym zależy na poprawnej i ładnej polszczyźnie.

Wydawnictwo: Wydawnictwo Naukowe PWN

Oczy Eugena Kallmanna

Autor: Håkan Nesser

Nesser w klasycznym wydaniu

Jest rok 1995. Eugen Kallmann. nauczyciel języka szwedzkiego w miasteczku K.. położonym w najbardziej na północ wysuniętej części Szwecji. popełnia samobójstwo. Kim był naprawdę? Co wykazało śledztwo? W mieście szerzy się ksenofobia. Na murach szkoły ktoś maluje swastyki. niektórzy dostają listy z pogróżkami. W tych okolicznościach jeden z nauczycieli odnajduje pamiętniki Eugena Kallmanna.

Wydawnictwo: Czarna Owca

day of the tentacle solucja, europejska agencja obrony, janusz łyko, mały ksiąze pdf, pzwl wydawnictwo lekarskie, cora reilly złączeni, stąd do wiecznosci, dead space 3 poradnik, dieta w insulino ksiazka pdf chomikuj, nowa geografia ekonomiczna, buszujący w barszczu, telewizja sniadaniowa, podręcznik do anatomii, życie miasta średniowiecznego, radosław pastusiak, książka 3d jak zrobić, ostatni zjadacz grzechu, fantomowe ciało króla pdf, monika malinowska, abc pewności siebie i atrakcyjności pdf, torrenty ebooki, seks polaków…