Humor świętych

Autor: Henryk Bejda

„Smutny święty to żaden święty” – twierdził najweselszy święty. Filip Neri. Wesołość zalecał innym. bo uważał. że „smutek szkodzi duszy”. Weźmy to sobie wszyscy do serca. Zresztą katolicyzm był. jest i zawsze będzie religią radości. Dobra Nowina jest przede wszystkim Radosną Nowiną. a „nasza radość to najlepszy sposób głoszenia chrześcijaństwa”. jak uważała św. Matka Teresa z Kalkuty

Przekazuję w ręce drogich Czytelników bukiet dowcipów o świętych. błogosławionych i sługach Bożych. kawałów przez nich samych obmyślonych lub przez nich opowiadanych. zabawnych przejęzyczeń i śmiesznych żartów sytuacyjnych. Czytajmy zatem. radujmy się i chwalmy Pana. dzielmy się nimi z bliźnimi.

Wydawnictwo: Rafael

Cena: 19.9


Firma w spadku – zarząd sukcesyjny

Autor: praca zbiorowa

Opis publikacji Temat sukcesji jest dla polskich przedsiębiorców ważny. ale często jednak nieznany lub nie do końca zrozumiały. Dopiero po uświadomieniu im na realnych przykładach wagi tego tematu można spotkać się z ogromem pytań i chęcią podejmowania stosownych działań. Ustawa o zarządzie sukcesyjnym przedsiębiorstwem osoby fizycznej w znacznym stopniu odpowiada na potrzeby zgłaszane przez przedsiębiorców. bo to oni oraz ich spadkobiercy są. teoretycznie. grupą najbardziej zainteresowaną. W praktyce ustawa dotyka także ich kontrahentów a także pracowników. 

Głównym celem niniejszego opracowania jest zaprezentowanie w możliwie najprostszy sposób nowego prawa i zwrócenie uwagi Czytelnikowi na ewentualne pułapki czy zagrożenia mogące wynikać ze złej

9.9: https://woblink.com/ebook/przychody-z-innych-zrodel-kiedy-trzeba-je-wykazac-w-informacji-rocznej-szymankiewicz-marcin-141161u

Cena:wroga miłość ana rose pdf, pamiętnik erotyczny, diagnoza w resocjalizacji, erin hunter wojownicy, maciej raś, i żywy stąd nie wyjdzie nikt odwróceni, dwadzieścia pięć, syn wespazjana, angielski wszystkie czasy pdf, osiedle rzniw, ludzie dobrej woli, zwiadowcy 10 pdf, ukryty model markowa, tajemnica czasu, bartłomiej boral…