Gniazda. Tom I.

Autor: Piotr Walczak

Dwudziestopięcioletni Jack jako dziecko uległ wypadkowi samochodowemu. w którym zginęli jego rodzice. Gdy leżał w szpitalu. na jego piersi pojawiły się cztery znamiona. a w powracającym śnie widział cztery dwuletnie dziewczynki i słyszał słowa: znajdź. ucz. chroń.

Jako dorosły mężczyzna odszukał cztery dziewczyny. Każda ma na ciele jedno z jego znamion. Wszystkie są pięknymi kobietami o nieprzeciętnej inteligencji. urodzonymi czternastego czerwca. dokładnie dwa lata po narodzinach Jacka. Pięcioro młodych ludzi dochodzi do wniosku. że zostali naznaczeni przez obcych. Teraz muszą się dowiedzieć. jaki był tego cel.

Wydawnictwo: Novae Res

Cena: 33


Trzy kluczowe cechy idealnego członka zespołu.

Autor: Patrick Lencioni

W swojej klasycznej książce zatytułowanej Pięć dysfunkcji pracy zespołowej Patrick Lencioni przedstawił przełomowe rozwiązanie problemu zachowań szkodliwych dla funkcjonowania grupy. Teraz postanowił zaś zająć się jednostką i omówić trzy najważniejsze cechy idealnego gracza zespołowego.

Trzy kluczowe cechy idealnego członka zespołu to opowieść. której bohaterem jest Jeff Shanley. lider podejmujący rozpaczliwą próbę odbudowy firmy swojego wuja na gruncie wartości związanych z pracą zespołową. Musi w tym celu zdefiniować najważniejsze cechy prawdziwego gracza zespołowego. a następnie na ich podstawie stworzyć odpowiednią kulturę rekrutacji i rozwoju firmy.

Opierając się na tej opowieści. Lencioni kreśli przekonujący model. który staje się jednocze

29.9: https://woblink.com/ebook/time-for-change-niemozliwe-nie-istnieje-artur-wikiera-30352u

Cena:


ISBN

9788394735654: Wydawnictwo

Format

29.9: https://woblink.com/ebook/faith-and-suffering-ireneusz-lukanowski-barbara-zielonka-30241u

Cena: Barbara Zielonka


ISBN

9788320053777: Wydawnictwo

Format

79: https://woblink.com/ebook/zlote-minuty-w-obrazeniach-ciala-mariusz-chomoncik-jacek-nitecki-30650u

Cena: Jacek Nitecki


ISBN

9788324163526: Wydawnictwo

Format

34.8: https://woblink.com/ebook/milczenie-czasu-ragnar-jonasson-pawel-kwasniewski-30069u

Cena:kevin hearne kroniki żelaznego druida, witold kieżun patologia transformacji, 365 dni audiobook za darmo, panny z wilka książka, czarny orzeł, karolina sikorska, tatarkiewicz dzieje sześciu pojęć, elżbieta weiss, jak sie nie zabic i nie zwariowac pdf, diavolina, katzung farmakologia pdf, sekret książka pdf, jesteś moim światłem, ustawa o zakładowym funduszu świadczeń socjalnych komentarz…