Rozmowy z hinduskim mistrzem. Źródło twojej metamorfozy

Autor: Agnieszka Kawula

„Rozmowy z hinduskim mistrzem” to zapis mojej podróży duchowej do Indii. Spędziłam tam większą część 2012 roku. Odnalazłam tam bramina. astrologa. nauczyciela jogi. medytacji oraz przyjaciela. który z ogromną uwagą i cierpliwością wprowadzał mnie w tajniki kultury i tradycji hinduskiej. W książce dzielę się doświadczeniami. zmaganiami. radościami i opowieściami. które przekazał mi mój mistrz.

– Agnieszka Kawula

Ty również możesz dowiedzieć się. jaką życiową prawdę ma do przekazania hinduski nauczyciel. Dzięki niemu zdołasz wsłuchać się w siebie i poznać swoje prawdziwe potrzeby oraz pragnienia. Podobnie jak Autorka. wynurzysz się z morza codziennych frustracji i odnajdziesz spokój doty

70: https://woblink.com/ebook/odpowiedzialnosc-ksiegowego-krzysztof-janczukowicz-136141u

Cena:


Odpowiedzialność księgowego

Autor: Krzysztof Janczukowicz

Ebook adresowany do trzech grup czytelników. Tytułowi księgowi. czyli osoby. które uczestniczą w prowadzeniu księgowości firmy. znajdą tu dotyczący ich grupy zawodowej i wyczerpujący w założeniu zestaw reguł odpowiedzialności – zarówno podatkowej. jak i cywilnej. pracowniczej czy karnej. Uwzględnione zostały tu wszystkie wchodzące w grę układy formalne między księgowym a firmą: od księgowego będącego pracownikiem firmy do księgowego prowadzącego własne biuro rachunkowe. Książka nie obejmuje problematyki związanej z finansami publicznymi. a w szczególności specyficznych zasad odpowiedzialności za naruszenie dyscypliny finansowej. Przyjmujemy więc optykę właściwą wyłącznie przedsiębiorstwom prywatnym.

Drugą grupą adresatów są osoby. które zarządzają firmami<

24.2: https://woblink.com/ebook/laryngologia-alternatywna-konchowanie-uszu-i-inne-terapie-naturalne-kuc-elzbieta-136195u

Cena:trędowata opracowanie, własny pokój virginia woolf, rany julek pdf chomikuj, encyklopedia gender, piotr kurnatowski, powieść stefana żeromskiego, książka o manipulacji, spellforce mulandir, christiane f. – my, dzieci z dworca zoo, jim collins od dobrego do wielkiego, książki online pdf, wieża jaskółki audiobook, motyw starości w literaturze, dywizjon 303 ebook, luc besson filmy, sensacje xx-wieku mp3…