Inny Punkt Widzenia 2

Autor: Grzegorz Miecugow

Drugi tom niezwykłych rozmów Grzegorza Miecugowa. W „Innym Punkcie Widzenia 2” zebrane zostały wywiady z: Wiktorem Osiatyńskim. Bartoszem Waglewskim. Zygmuntem Rolatem. Andrzejem Targowskim. Edwinem Bendykiem. Jasiem Gawrońskim. Marcinem Gortatem. Marianem Opanią. Mariuszem Szczygłem. Ryszardem Horowitzem. Marcinem Kąckim. Waldemarem Dąbrowskim. Wojciechem Mannem. Magdą Umer. Michałem Łuczewskim. Tomaszem Organkiem. Wojciechem Eichelbergerem. Katarzyna Batko-Tołuć. Szczepanem Twardochem. Arturem Rojkiem.

„Na co dzień. zajęci próbami opanowania pędzącego świata. nie rozmawiamy o sprawach poważnych. a czasami fundamentalnych. W „Innym Punkcie Widzenia” staramy się rozmawiać o kosmosie i nieskończoności. o meandrach naszego umysłu i o historii. o cudownych genach i odpowiedzialności

6: https://woblink.com/ebook/legendy-o-cyrylu-i-metodym-wobec-prawdy-dziejowej-szkic-z-dziejow-chrzescijanstwa-u-slowian-aleksander-bruckner-32105u

Cena:


Alfa Jeden

Autor: Adrianna Biełowiec

Dzięki akceleracji rozwoju technologii kosmicznych. ludność Błękitnej Planety skolonizowała kilka światów typu ziemskiego Drogi Mlecznej. Pozwoliło to także prowadzić badania na przeogromną skalę. Nie zawsze legalne.

Stworzony laboratoryjnie Enril. zwany przez naukowców z placówki Inion Vertex obiektem Alfa Jeden. zamieszkuje Asfarię. technogotycki kompleks mieszczący się na asteroidzie przekształconej przez korporację Starlight. Żyjący w poniżeniu. nieświadomy innej rzeczywistości niż wykreowana przez tajemniczego „Boga”. mężczyzna nie wie. że jego genom stanowi podwaliny pod stworzenie żołnierzy przystosowanych do ekstremalnych warunków kosmicznych. Sens istnienia Enrila ogranicza się do zabijania przysyłanych promami ludzi. których uważa za wrogów bożych.

Alfa Jeden poznaj

27.9: https://woblink.com/ebook/zaslepienie-michal-strakow-aga-lesiewicz-32196u

Cena:


Poradnik innowacyjnego samorządowca

Autor: Jan Fazlagić

Na najnowszą historię polskich samorządów składa się wiele sukcesów i spektakularnych dokonań. Jednak czas biegnie szybko i rzeczywistość rodzi nowe wyzwania. Sprostanie im wymaga. jak nigdy dotąd. kreatywności oraz innowacyjności w zarządzaniu lokalnymi społecznościami i gospodarkami. Jak tworzyć proinnowacyjną kulturę w samorządzie? Jak określać priorytety gospodarcze na poziomie lokalnym? Jak wspierać innowacje społeczne w samorządzie? Poradnik omawia korzyści. jakie odnoszą i mogą odnieść polskie samorządy. jeśli postawią na innowacyjnych liderów samorządowych. Książka zawiera wiele inspiracji. narzędzi oraz dobrych praktyk.

Autor. prof. Jan Fazlagić. wykłada na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu. jest uznanym ekspertem w dziedzinie zarządzania wiedzą. innowacyjnością oraz

:

Cena:


ISBN

9788380644090: Wydawnictwo

Format

8: https://woblink.com/ebook/reformacja-w-polsce-kazimierz-chodynicki-32272u

Cena:elżbieta weiss, chłopiec który widział, bezpieczeństwo finansowe państwa, naucz, wojciech bęben, tomb raider: legenda, helios abonament, zaproszenie do socjologii berger, niki i tesla, oko pustyni, wspolczesne konflikty zbrojne, adam dyrda, książki o niewolnictwie…