Miasteczko Surrender

Autor: Caleb Carr

Książka autora kultowego ALIENISTY!

Wkrocz do mrocznego świata. w którym nikt nie może czuć się bezpiecznie.

Na głębokiej prowincji stanu Nowy Jork dochodzi do brutalnych morderstw. Mimo prób zatuszowania sprawy okazuje się. że wszystkie ofiary są nastolatkami porzuconymi przez rodziców.

Ekscentryczny samotnik. doktor Trajan Jones. odkrywa. że za morderstwami mogą stać bogaci i wpływowi mieszkańcy Nowego Jorku. Gdy posługując się metodą opracowaną przez znanego z Alienisty doktora Laszlo Kreizlera. zbliża się do rozwiązania zagadki. nad nim i jego współpracownikami zaczynają się zbierać ciemne chmury.

Miasteczko Surrender z ogromną dbałością o szczegół i wymiar psychologiczny ukazuje zaścianek Ameryki i najbardziej bezbronne ofiary świata na uboczu. Precyzyjnie punktuje główne grzechy. których dopuszczają się w swojej pracy organy ścigania.

Wydawnictwo: REBIS

Cena: 38.9


Jedyna

Autor: Paweł M. Zawada

Jeśli odchodzi ktoś. kogo kochałeś. pozwól mu odejść i zacznij żyć na nowo.

Ta książka to krótka historia miłości. która trwała latami. To świadectwo wielkiej tęsknoty i historia o tym. jak każdego dnia na nowo traci się drugiego człowieka i uczy żyć w innej rzeczywistości – rzeczywistości „bez niej”. Ile błędów może popełnić człowiek…? Dlaczego czasami jedno słowo za dużo może pociągnąć za sobą konsekwencje. których brzemię trzeba będzie nosić przez pozostałą część życia…? Jak to jest. że dwóch niewypowiedzianych słów można żałować bardziej niż czegokolwiek innego…?

Ta krótka historia miłości to dowód na to. że zdarzają się jeszcze szczere uczucia i ludzie. którzy kochając. nie oczekują niczego w zamian. A przede wszystkim ta książka

:

Cena:


ISBN

9788366134508: Wydawnictwo

Format

24.9: https://woblink.com/ebook/narodziny-krolowej-rebecca-ross-134579u

Cena:


Wojna i pokój. Tom 2

Autor: Lew Tołstoj

‚Wojna i pokój’ to 9-tomowa klasyka uznana za rosyjską epopeje narodową. Niezwykła opowieść o Rosji z czasów wojen napoleońskich. Zawiera szczegółowy obraz społeczeństwa tamtych lat. wyższe sfery i ich majątki. tradycyjny model rodziny oraz przedstawienie motywu wojny i pokoju oraz miłości i cierpienia. wszystko to w doskonale wyważonych proporcjach. Dla zainteresowanych historią i kulturą Rosji powinna to być pozycja obowiązkowa.

Wydawnictwo: Psychoskok

Cena: 3stulecie winnych tom 3 streszczenie, miasta śmierci książka, kultura narcyzmu, jacek puchalski, dorota masłowska kochanie zabiłam nasze koty, minecraft wyspa, tatarkiewicz dzieje sześciu pojęć pdf, ciupek, shadow of the colossus poradnik, pokolenie ikea pdf, sławomir buryła, nachlass, odyseusze tom 3, złote lata, odchudzanie z elementami fizjologii i biochemii książka, czy cukrzycę można wyleczyć, sven lindqvist, ryby latające…