1

:

:

Cena:


Pejzaż z Aniołem

Autor: Magdalena Kordel

W tym roku w życiu Ady wszystko ma się zmienić!

Jeden wieczór. jedno spotkanie sprawiają. że marzy tylko o tym. by w te Święta wyjechać jak najdalej. Nie chce pamiętać o Wigilii i Bożym Narodzeniu. które od śmierci taty kojarzą jej się z niepewnością i odrzuceniem. Pragnie ciszy. samotności i spokoju gdzieś w górskiej chacie.

Na szczęście jej dawna znajoma Madeleine z radością przyjmie ją w swoim domu niemal na końcu świata…

Gdy zamykała drzwi. nie wiedziała. że właśnie za moment wydarzy się coś. co diametralnie odmieni całe jej życie. Czasem doprawdy niewiele trzeba. Ot. wino. korkociąg. koc i odrobina determinacji. No i szczypta szczęścia. Niby mało. a jednocześnie dla niektórych tak wiele.

Pejzaż z Aniołem to wzruszająca histori

:

Cena:


ISBN

9788394828967: Wydawnictwo

Format

45: https://woblink.com/ebook/how-to-make-a-healthy-and-happy-children-jozef-slonecki-138136u

Cena:


Sport i czas wolny w perspektywie interdyscyplinarnej

Autor: Praca zbiorowa

Sport zawsze stanowił nieodłączony element kultury. jednak w ostatnich czasach problematyka ta nabrała nowego. ogromnego znaczenia. Szeroko rozumiany ruch i rekreacja to nie tylko podstawa dobrej kondycji psychofizycznej. ale i przepustka do funkcjonowania w satysfakcjonującej nas przestrzeni towarzyskiej. prywatnej i zawodowej. Odpowiednio wyrzeźbione ciało to współczesny znak towarowy. pozawerbalny komunikat stanowiący wizytówkę człowieka. To inwestycja w siebie i w swoją przyszłość.

„Ci. którzy myślą. że nie mają czasu na uprawianie sportu. prędzej czy później będą musieli znaleźć czas na chorobę” mawiał Edward Stanley i trudno nie przyznać mu racji. Mamy jednak nadzieję. że czas poświęcony na lekturę niniejszej publikacji. nie będzie czasem straconym. Wi

https://woblink.com/product-publication/download/136761/epub: 1

Cena:


Gliniarz. Opowieść policjanta

Autor: Marcin Ciszewski

Do czego może doprowadzić znajomość autora bestsellerów z doświadczonym policjantem. ekspertem do spraw bezpieczeństwa?

Do powstania świetnej biografii łowcy kryminalistów!

Policyjne CV Krzysztofa Liedela pióra Marcina Ciszewskiego. Prawdziwe kryminalne historie. kulisy policyjnej roboty. relacja z wojen mafijnych od lat 90. aż do współczesności.

Świetny klimat najlepszych filmów sensacyjnych. choć nie brakuje zabawnych epizodów rodem z Kilera. Przeczytajcie historię Gliniarza. 

II wydanie książki. która ukazała się pod tytułem Gliniarz.

Wydawnictwo: WarBook

Cena: 34.9bella germania, podstawy anatomii człowieka pdf, cyfrowe przetwarzanie sygnałów, o północy w czarnobylu, organ monokratyczny, biografie odtajnione, rok w którym nauczyłam się kłamać, sagi polskie, psychologia społeczna bogdan wojciszke pdf, reklama nierzeczowa, max czornyj inna, serce gangstera pdf doci, bruce lipton książki…