Historia Polski 1914-2015

Autor: Wojciech Roszkowski

Doskonały podręcznik akademicki. a równocześnie jedna z bardziej interesujących książek o dziejach najnowszych. Znana i ceniona od lat synteza historii Polski w XX wieku w nowej i najbardziej aktualnej odsłonie – do 2015 roku.

Nowa wersja – wydanie XII rozszerzone – została uzupełniona o wydarzenia z ostatnich lat: 2005–2015. Narracja została więc doprowadzona prawie do czasów obecnych.

Literatura obowiązkowa dla studentów historii. prawa. nauk politycznych. stosunków międzynarodowych i innych kierunków humanistycznych. a także przydatna i ciekawa lektura dla maturzystów oraz wszystkich osób zainteresowanych dziejami Polski w XX i XXI wieku. które chcą zrozumieć mechanizmy współczesnego świata.

Informacja o autorze/

21: https://woblink.com/ebook/zlota-zyla-halszka-olsinska-31428u

Cena:


ISBN

9788365887344: Wydawnictwo

Format

23.92: https://woblink.com/ebook/dokumentacja-pracownicza-w-firmie-praca-zbiorowa-31451u

Cena:


Moja Lady Jane

Autor: Cynthia Hand

Prześmieszna. fantastyczna. romantyczna i całkowicie (ale tak naprawdę. to wcale nie) prawdziwa historia lady Jane Grey.

Jane. lat szesnaście. ma wyjść za mąż za kompletnie obcego faceta. Zostaje wmieszana w intrygę. której celem jest obalenie króla Edwarda. To jednak najmniejszy z problemów biednej Jane. 

Bo zostanie królową (między innymi…). 

Do czego doprowadzi ta zwariowana gra o tron?

***

Oszałamiająca fantasy historyczna. kt​​órej nie wolno przegapić.

— „Publishers Weekly”

Miłośnicy inteligentnego humoru. barwnej fantastyki i lekkiego romansu będą oczarowani każdą stroną. — „Voice of Youth Advocates”

Tudorowie spotykają Monty Pythona. Przygotujcie się na salwy śmiechu. tylko pereł nie pogubcie. — T

1:

Cena:


Na gigancie

Autor: Peter May

Pięciu nastolatków z marzeniami. 

Pięć dekad strachu.

JEDNA MROCZNA PRAWDA.

 

 

„Uciekliśmy w pięciu tamtej brzemiennej w skutki nocy. Miało nas wrócić tylko trzech”.

Glasgow. 1965 rok. Jack Mackay nie wyobraża sobie nudnego. przewidywalnego życia. Ma tylko jedno marzenie: zostać znanym muzykiem. Ale nie zrealizuje go. jeśli zostanie w rodzinnym mieście. Wszystko. co ważne w branży muzycznej. dzieje się w Londynie – tam są Rolling Stonesi. Beatlesi. The Who… Jackowi udaje się przekonać kolegów z zespołu. by uciec z domu i szukać szczęścia w stolicy.

Glasgow. 2015 rok. Sześćdziesięciosiedmioletni Jack nie ma odwagi spojrzeć wstecz na swoje szare. pełne niepowodzeń życie. Wciąż nękają go obrazy tego. co wydarzyło się przed pięćd

31.9: https://woblink.com/ebook/na-pokuszenie-jerzy-wolk-laniewski-jan-wasinski-agnieszka-wrzosek-jolanta-kucharska-thomas-cullinan-anna-owsiak-aga-zano-31545u

Cena:


ISBN

9788365595584: Wydawnictwo

Format

36: https://woblink.com/ebook/w-ciemnosc-anna-bolava-agata-wrobel-32299u

Cena:god of war trofea poradnik, bruce lipton pdf, prawo konstytucyjne banaszak pdf, magdalena malinowska, kotowate niższa klasyfikacja, weteran książka, kroniki akaszy pdf, ebooki księgarnia, hard ducha, piliniusz, małgorzata niemiec, chłopcy z placu broni molnar pdf, tekstologia, kurek turystyka pdf…