ISBN

9788377793336: Wydawnictwo

Format

34.9: https://woblink.com/ebook/hrabia-monte-christo-czesc-2-aleksander-dumas-28166u

Cena:


Dieta Smartfood

Autor: Eliana Liotta

Trudno odmówić autorom Diety Smartfood racji – żyjemy w epoce nadmiaru i natłoku – informacji. jedzenia i kilogramów. Jesteśmy skłonni do gigantycznych poświęceń. by jak najdłużej zachować młodość. urodę i zdrowie – uciekamy się do absurdalnych sposobów. łapiemy się diet ad hoc i naiwnie dajemy wiarę „cudownym produktom”. A cudów nie ma. Jest jednak nauka. Dieta Smartfood to coś więcej niż kolejne internetowe odkrycie – to inicjatywa pod egidą Europejskiego Instytutu Onkologicznego w Mediolanie. który prowadzi zaawansowane badania nad budową ludzkiego genotypu i jego interakcjami z zewnętrznymi substancjami pochodzącymi ze składników odżywczych. które są w stanie wywrzeć wpływ na nasze DNA. „usypiając” lub aktywizując poszczególne geny. odpowiadające za długość nasz

:

Cena:latajace swinie, kropla życia, bazyli martysz, bajki dla dzieci brzydkie kaczatko, wieża eiffla nad piną, metodologia badań w pielęgniarstwie pdf, etos rycerski w średniowieczu, niemiecki od rana do wieczora, tacet a mortuis, édouard louis, tomasz rożek książki, córka pablo escobara, atlas chmur david mitchell, sołdat nikulin, chemia w zadaniach i przykładach pdf, surviving mars pl, eksperymenty społeczne, ebook program genetycy pdf chomikuj, byleby czy byle by, podstawy biologii człowieka, pustostany książka…