ISBN

9788380887251: Wydawnictwo

Format

32.9: https://woblink.com/ebook/wprowadzenie-do-filozofii-religii-sieczkowski-tomasz-meister-chad-dawid-misztal-134569u

Cena:


Koniec Alzheimera. Jak zatrzymać utratę pamięci i zmiany degeneracyjne mózgu

Autor: Berger Amy

Dzięki tej przełomowej publikacji poznasz prawdziwe przyczyny choroby Alzheimera oraz wpływ Twojej diety na jej rozwój. Dowiesz się dlaczego atak na cholesterol przyniósł wiele szkód i jak ważne są kształt i budowa neuronów. błon komórkowych oraz mitochondriów. Przede wszystkim osiągniesz jednak uzdrowienie dzięki strategii żywieniowej przywracającej zdrowe funkcje kognitywne. Poznasz podstawy diety niskowęglowodanowej oraz rzeczywisty podział węglowodanów. Odkryjesz tłuszcze do zadań specjalnych. białkowych bohaterów i techniki wspierania właściwego trawienia. Wykorzystasz również czynniki związane z trybem życia wspierające zdrowe funkcje neurologiczne oraz zminimalizujesz ryzyko związane ze stresem czy brakiem snu. Nie zap

1:

Cena:medaliony opracowanie, historia nazwiska, alicja w krainie czarów online pl, ryszard chłopek, uwikłani tom 4, dynastia miziołków pdf free, sprawdzian z matematyki kl 3 podstawowa, maxime parker, sieć ostatni bastion ss, potęga podświadomości audiobook mp3, organizacja jako system, erotyk współczesny, strażniczka miodu i pszczół, podstawy mechatroniki, czechow śmierć urzędnika pdf, stanisław biczysko, opowieść wigilijna mobi…