Adler. Tajemnica Zamku Bazina

Autor: Merriday Marta

Oryginalna i emocjonująca powieść przygodowa ze sporą dawką fantastyki i humoru.

W małym miasteczku na południu Anglii dochodzi do krwawych incydentów. Początkowo ofiarami tajemniczych napadów są lokalne zwierzęta. jednak z biegiem czasu ataki nasilają się. Wreszcie w noc Halloween. podczas obłędnej imprezy w ruinach klasztoru. dochodzi do prawdziwej tragedii. Policja uchyla się od rzucenia światła na sprawę. więc mieszkańcy osady sami zaczynają szukać winnych. Na zaproszenie jednego z nich. do miasteczka przybywa młody zoolog Adler. syn legendarnego szkockiego biologa i łowcy. Adler rozpoczyna prywatne śledztwo i stopniowo odkrywa mroczne sekrety okolicznych lasów. Historia szybko zmierza do zaskakującego i zgubnego końca.

Wyatt p

Wydawnictwo: Harlequin

29.3: https://woblink.com/ebook/lek-jak-ostatecznie-uwolnic-sie-od-niego-sokolowska-kazimiera-139900u

9788381193412: Wydawnictwo

14.9: https://woblink.com/ebook/pogrzebowa-sygnaturka-spaghetti-western-marek-pietrachowicz-139437u

Pablo Escobar pod lupą

Autor: Juan Pablo Escobar

Nowa. szokująca książka syna Pablo Escobara. ujawniająca nieznane kulisy powstania największej potęgi narkotykowej historii.

W swojej drugiej książce Juan Pablo Escobar powraca do mrocznych wydarzeń sprzed lat. które legły cieniem na jego życiu i na historii jego kraju. Oddaje głos potomkom ofiar swojego ojca. jego sojusznikom i największym wrogom. by móc spojrzeć na znane fakty z innej perspektywy.

Biorąc pod lupę sposoby i środki. jakich Escobar użył. żeby dojść do tak ogromnej władzy i fortuny. jego syn ujawnia liczne. dotychczas nieznane lub skrywane fakty. zdarzenia i niespodziewane sojusze. Ukazuje nowe szczegóły związków Escobara z grupą wywrotową M-19. opowiada tragiczną historię osobistego pilota Escobara i informatora DEA Barry’ego Seala oraz odkrywa nowe fakty o udziale swego ojca w międzynarodowych schematach korupcyjnych.

Wydawnictwo: Zysk i S-ka Wydawnictwo

11.5: https://woblink.com/ebook/dziewczynka-z-zapalkami-wydanie-dwujezyczne-na-boze-narodzenie-hans-christian-andersen-139860u

Letnia noc

Autor: Dan Simmons

Ścinający krew w żyłach mistrzowski horror w stylu klasyki gatunku

Lato 1960 roku. Old Central School to potężny. mroczny gmach w miasteczku Elm Haven w Illinois. Dla bohaterów ta szkoła właśnie przechodzi do historii. Ostatni dzień nauki jest również ostatnim dla tajemniczego. skrywającego wiele tajnych przejść budynku. o którym przez lata krążyły legendy. Teraz budynek ma zostać zamknięty. a w niedługim czasie również wyburzony.

Kiedy w Elm Haven zaczynają ginąć dzieci. nikt nie przypuszcza. że w miasteczku zagnieździły się demoniczne siły. Garstka dzieciaków odkrywa tajemnicę związaną z Old Central oraz z pewnym dzwonem. którego złowieszcze dźwięki rozlegają się po nocach w całym miasteczku. Od tej chwili zło zdaje się deptać im po piętach.. a dzieci nie mają wiele czasu – opracowują plan działania i stają do nierównej walki z siłami. o których istnieniu nie zdawały sobie dotąd sprawy.

Książka. która zainspirowała twórców serialu Stranger Things.

‚Dan Simmons pisze rewelacyjnie. łącząc koszmar z przerażeniem. napięciem i zaskakującą nostalgią za dawnymi czasami na amerykańskiej prowincji. To jedna z tych rzadkich książek. które trzeba koniecznie przeczytać!’

Stephen King

Wydawnictwo: Zysk i S-ka Wydawnictwo

How to live. How to create your future. Recognize the power of your brain and use it

Autor: Wioletta Wilczyńska

If you feel that something is wrong with your life. For a long time you have been unsuccessfully looking for the key to happiness and success. this is the best moment to change. Wioletta Wilczyńska. the author of the book ‚How to live. How to create your future’ encourages readers. change their way of life from their own thinking. She convinces us that the knowledge contained in this short. but very meaningful publication. will make you stronger and more aware of your abilities. She encourages us to consistently draw positive conclusions from everything that will happen.

The book acts as a guide. which is designed to help people derive happiness and good energy from every situation. Provided you put the knowledge contained in it into p

34.9: https://woblink.com/ebook/uwieziona-pomiedzy-swiatami-sara-oliver-140329u

podróż nieślubna, 21 lekcji na 21 wiek, podstawy prawa dla ekonomistów pdf, dziady cześć 2, snorri kristjansson, piter wojna, repetytorium niemiecki, trening antystresowy, syzyfowe prace online, repetytorium maturalne geografia pdf, pedagogika wczesnoszkolna książki pdf, trening relaksacyjny jacobsona mp3, tess gerritsen umrzeć po raz drugi, cudaczek-wyśmiewaczek, książka macierewicz…