Kreatywność językowa w reklamie

Autor: Bartłomiej Cieśla

Publikacja to podręcznik z zakresu kreatywności językowej w reklamie. Autorzy w przystępny. syntetyczny sposób prezentują techniki językowe wykorzystywane w reklamie w celu osiągnięcia lepszego efektu sprzedażowego. Przy każdej omawianej technice Czytelnik znajdzie liczne przykłady twórczego wykorzystania środków językowych. w tym również przykłady wizualne. Po kolejnych rozdziałach umieszczono zestawy ćwiczeń służące kształtowaniu umiejętności twórczego stosowania języka w reklamie.

Podręcznik zawierający bogaty materiał ilustracyjny oraz niebanalne. rozwijające ćwiczenia z pewnością będzie przydatny w pracy ze studentami kierunków humanistycznych (językoznawstwa. dziennikarstwa. komunikacji społecznej. kulturoznawstwa) oraz marketingu i zarządzania.

39.3: https://woblink.com/ebook/wampiry-energetyczne-jak-je-rozpoznac-i-uwolnic-sie-od-szkodliwych-relacji-northrup-christiane-139957u

Cena:


Negore-Tchórz. Wydanie dwujęzyczne z gratisami

Autor: Jack London

Akcję swojego opowiadania Negore-Tchórz Jack London osadza na XIX-wiecznej Alasce i opowiada historię Negore. który musi udowodnić przed swoim plemieniem. że nie jest tchórzem. London jak zwykle drobiazgowo odtwarza plemienną atmosferę. tworzy silnych. ciekawych bohaterów. obok których nie sposób przejść obojętnie. 

Jack London (John Griffith Chaney) – autor powieści i opowiadań z wątkami autobiograficznymi. London miał niezwykle barwne życie. Samouk. był m.in. poszukiwaczem złota w Klondike. marynarzem. reporterem. gazeciarzem. trampem i kłusownikiem. Jako korespondent wojenny relacjonował konflikt rosyjsko-japoński w 1905 r. i wojnę domową w Meksyku. W jego twórczości często pojawia się motyw samotnej walki człowieka z panu

37: https://woblink.com/ebook/kroniki-sprzedawcy-krwi-yu-hua-katarzyna-sarek-141217u

Cena:król mrówek, przeciwieństwo kontrast, sławomir stępień, joanna różycka, miłość i odpowiedzialność, ćwiczenia język niemiecki pdf, optyka 3 gimnazjum, poczwarka audiobook, ile ważą emocje, wyzsza szkoła policji w szczytnie, gra geralda king, prawo administracyjne pdf, mikołajek i inne chłopaki pdf, e libra, zwiadowcy 11 pdf, matura fizyka 2019, opowieść podręczne, serce gangstera anna wolf pdf…