A jeśli już jesteś w Niebie? Przesłania z Drugiej Strony pozwalające doświadczyć Nieba na Ziemi

Autor: Moorjani Anita

Niebo to nie miejsce a stan i każdy z nas może go osiągnąć już za życia. Autorka podejmuje udaną próbę obalenia mitów. które nie pozwalają nam żyć w pełni. Czas. byś uświadomił sobie. że nieprawdziwe są twierdzenia. że dostajesz to. na co zasłużyłeś. a miłość własna to egoizm. Dowiesz się. dlaczego o Twoje zdrowie nie powinna dbać wyłącznie służba zdrowia i uświadomisz sobie. że nie ma przypadków. Uwolnisz się od wizji. według której. kiedy umieramy. płacimy za swoje grzechy i przekonasz się. że uduchowieni ludzie nie są pozbawieni ego. W książce znajdują się również niezbite dowody na to. że kobiety wcale nie stanowią słabszej płci. Jak tylko odrzucisz wszystkie mylne przekonania. Twoje życie d

24.2: https://woblink.com/ebook/wykorzystanie-potegi-run-dla-zdrowia-milosci-fortuny-stefan-karol-wdowiak-genowefa-szrajer-136191u

Cena: Genowefa Szrajer


ISBN

9788365404107: Wydawnictwo

Format

39.3: https://woblink.com/ebook/olej-magnezowy-bezpieczne-terapie-srodkiem-o-najwyzszej-przyswajalnosci-hamann-brigitte-136758u

Cena:


Masaż – uzdrawiający dotyk. Techniki na młodość. witalność i zdrowie

Autor: Legun Łucja

Już dzisiaj możesz poznać tajniki masażu terapeutycznego. Wszystko za sprawą

tego unikalnego podręcznika. który jest bogato ilustrowany. napisany przystępnym językiem i doskonały zarówno dla zupełnych laików. jak i profesjonalistów chcących poszerzać swoją wiedzę.

Dzięki niemu zrozumiesz wpływ masażu na skórę. układ krążenia i nerwowy oraz narządy zmysłów. Zdobytą wiedzę będziesz mógł wykorzystać stosując opisany w publikacji masaż poszczególnych części ciała. masaż Shiatsu bądź limfatyczny. Znajdziesz tu cenne wskazówki z zakresu refleksoterapii i odmładzającego masażu twarzy. Autorka zdradza również. jak włączyć do masaży aromaterapię i prezentuje charakterystykę naj­lepszych do tego celu olejkó

37.99: https://woblink.com/ebook/w-tajnej-sluzbie-kacper-sledzinski-134108u

Cena:


Działalność spółki z o.o. w uchwałach wspólników

Autor: Adam Sroga

Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością podejmuje decyzje przez swoje organy: zarząd. zgromadzenie wspólników. radę nadzorczą i komisję rewizyjną. Kto jednak konkretnie podejmuje decyzje i w jakiej formie? Przystępnie i kompleksowo wyjaśnia tę kwestię niniejsza publikacja.

Najważniejsze kompetencje w spółce są przypisane zgromadzeniu wspólników. To ono decyduje. w jaki sposób podzielić wypracowany zysk lub pokryć straty. wybiera lub odwołuje członków organów spółki oraz wyraża zgodę na podjęcie działań w newralgicznych dla spółki kwestiach. Decyzje w tych i licznych innych sprawach wspólnicy podejmują w formie uchwał. Kompetencje uchwałodawcze przysługują w określonych sprawach także zarządowi – jako organowi repre

24.9: https://woblink.com/ebook/sebastian-sara-ney-137857u

Cena:


Miłość po przejściach. Jak zbudować szczęśliwy związek

Autor: Liszewska Elżbieta

Czy masz już dość rozstań i pragniesz miłości na całe życie? Dzięki tej książce ustrzeżesz się błędów popełnianych w poprzednich związkach. Poznasz również szereg metod na sprawienie. by Twój związek był oparty wyłącznie na bezwarunkowej. zdrowej miłości. Nauczysz się odnajdywać swoje wyzwalacze pozytywnych uczuć i wykorzystywać je w odpowiednich momentach. Dowiesz się również. jak wyleczyć się z żalu do poprzedniego partnera. zaakceptować wady obecnego. a także jak nie powtarzać błędów popełnianych przez Twoich rodziców. Poznasz też sposoby na nadanie większej pikanterii swojemu życiu erotycznemu i wykorzystasz terapeutyczną moc afirmacji. Każdy związek. również Twój. przypomina ogród. Jeśli otoczysz go opieką – ro

29.9: https://woblink.com/ebook/ajurweda-medycyna-indyjska-tysiacletnia-tradycja-gwarancja-twojego-zdrowia-ptak-monika-136261u

Cena:droga królów pdf, don miguel ruiz cztery umowy, formularz zamówienia excel, ruthless people pdf, franciszek leja rachunek różniczkowy i całkowy pdf, technika chłodnicza, zapłata rogala, jedz pysznie z niskim ig, bądź paryżanką gdziekolwiek jesteś pdf, monika gwóźdź, sensacjexxwieku, moj torin pdf, dzikie bialko, maciej sosnowski pierwsza miłość, wydawnictwo lampart, ebuk libra, czytnik ebook czy warto, zasada samorządności, rozwój gospodarczy chin, tango mrożka streszczenie szczegółowe, ebook księgarnia, matasek pdf, wiedźmin 2 mutageny poradnik…