Charlotte i bolesne sekrety

Autor: Nele Neuhaus

Drugi tom serii o Charlotcie – młodej wielbicielce koni. autorstwa znanej pisarki kryminałów. Nele Neuhaus. Po powrocie z wakacji Charlotte nareszcie ma mieć własnego wierzchowca. Jednak kiedy zamierza przystąpić do egzaminu na odznakę jeździecką. ktoś niszczy nowe siodło dziewczynki i wysyła anonim do zarządcy stadniny. Dla Charlotte sprawa jest jasna – ktoś chce jej zaszkodzić. Dziewczynka wraz z przyjaciółką podejmują się odnalezienia sprawcy.

Wydawnictwo: Media Rodzina

Cena: 23


:

Wydawnictwo: INFOR

Cena: 29.9


Umrzeć po raz drugi

Autor: Tess Gerritsen

Gdy detektyw bostońskiego wydziału zabójstw Jane Rizzoli i Maura Isles. lekarz sądowa. zostają wezwane na miejsce zbrodni. odkrywają morderstwo godne okrutnej bestii. o czym świadczą nie tylko ślady pazurów na ciele ofiary.Tylko najbardziej wyrafinowany zbrodniarz mógłby pozostawić ciało doświadczonego  myśliwego i wykwalifikowanego preparatora zwierzęcych zwłok. oprawione tak. jak trofea zdobiące ściany jego domu.Czyżby Gott nieświadomie obudził drapieżnika bardziej niebezpiecznego niż te. na które kiedykolwiek polował?Maura obawia się. że nie jest to pierwsza zbrodnia tego sprawcy. i na pewno nie ostatnia. Ostatnie zabójstwo wydaje się łączyć z serią niewyjaśnionych śmierci na obszarach dzikiej przyrody w całym kraju. a trop prowadzi poszukiwania do odległego zakątka Afryki.Sześć lat temu. g

Wydawnictwo: rozpisani.pl

Cena: 19


ISBN

9788380699175: Wydawnictwo

Format

29.99: https://woblink.com/ebook/tysiac-dagmara-andryka-18481u

Cena:


Tuaregowie z Sahary

Autor: Adam Rybiński

Książka o kulturze żyjących na Saharze legendarnych ‚Błękitnych Ludzi’ – Tuaregów – powstała na podstawie badań terenowych autora oraz informacji zebranych przez niego w archiwach i bibliotekach Algieru. Paryża. Aix-en-Provence i w Polsce. Autor Adam Rybiński. etnolog. afrykanista. adiunkt w Instytucie Krajów Rozwijających się Wydziału Geografii i Studiów Regionalnych Uniwersytetu Warszawskiego – od lat zajmuje się kulturami społeczeństw pasterskich. przede wszystkim Tuaregów i Beduinów. Opublikował m. in. prace o szkolnictwie dzieci koczowników. gospodarce pasterskiej Beduinów z Algierii i o świadomości ekologicznej Tuaregów. Jest też współautorem książki Ludy Afryki (1985). Niniejsza praca daje całościowy obraz funkcjonowania jednego z niezależnych plemion Tuaregów saharyjskich na przełomie XIX i XX wieku.

Wydawnictwo: Dialog

Cena: 29książka ebook, ebook program genetycy pdf chomikuj, zla krolowa, sprawdziany z matematyki klasa 4 do druku, program resocjalizacyjny dla skazanych, powrot posla, zofia król, witaj karolciu pdf, niepowinnam, uzupełnij równania reakcji spalania węglowodorów, niemiecki czołgista, metafizyka arystoteles, od zwierząt do bogów audiobook, erich von däniken książki…