World of Warcraft: Traveler. Wędrowiec

Autor: Greg Weisman

Gdy więc kapitan Greydon Thorne schodzi na brzeg i proponuje synowi. by ten dołączył doń na pokładzie okrętu. Aram ma wrażenie. że ktoś mu na nowo namalował cały świat. 

Na morzu napotyka jednak pewne problemy w kontaktach z załogą. szczególnie z drugim matem Makasą – nad wyraz twardą nastolatką. która z niechęcią przyjęła Arama pod swoją komendę. Gdy wreszcie zaczyna się odnajdywać na pokładzie ojcowskiego okrętu. banda piratów atakuje statek i po raz kolejny świat chłopca zostaje wywrócony do góry nogami.

Aram i Makasa próbując odnaleźć drogę do domu. spotykają rozmaite istoty – te przerażające i te wspaniałe. Kreśląc ich portrety w swoim szkicowniku i nawiązując nieprawdopodobne przyjaźnie. Aram próbuje zrozumieć mieszkańców świata Azeroth.

34.9: https://woblink.com/ebook/kantor-krzysztof-plesniarowicz-134797u

Cena:


Umrzeć. a potem wskoczyć na konia

Autor: David Bosc

Londyn. 3 września 1945. Młoda 23-letnia artystka malarka. Sonia Araquistáin. córka byłego ambasadora. popełnia samobójstwo. rzucając się nago z trzeciego piętra na bruk Queensway w Bayswater. Zgodnie z ówcześnie obowiązującym w Anglii prawem jej akt desperacji staje się przedmiotem dochodzenia i procesu sądowego. Dwa krótkie artykuły w prasie. zdjęcie. fragment zapisków z notatnika egipskiego surrealisty. Georgesa Heneina. posłużyły autorowi do zbudowania całkowicie fikcyjnego dziennika artystki. „O prawdziwej Sonii nie wiem naprawdę nic. zostały same okruchy”. wyznaje David Bosc. Swoją prozę poetycką wysnuwa z wyimaginowanych snów. marzeń. halucynacji i obsesji młodej kobiety. która kocha wolność do granic szaleństwa.

Tytuł powieści został zapożyczony z jednego z

:

Cena:szymeczko, cudowny chłopak i ja, wygrać z losem, ashley poston, zdzisław witwicki, patriotyzm w nad niemnem, zwrot performatywny, witold wilczyński, poggio bracciolini, biblioteczka internetowa, liz fielding, obywatel film orsona wellesa, koronka wyzwolenia pdf…