ISBN

9788380171138: Wydawnictwo

Format

18.9: https://woblink.com/ebook/dwie-ukryte-tragedie-w-cieniu-atomowej-apokalipsy-pawel-soroka-ireneusz-gebski-127723u

Cena: Ireneusz Gębski


ISBN

9788380322660: Wydawnictwo

Format

29.9: https://woblink.com/ebook/stany-malzenskie-i-posrednie-kas

Cena:


Jak mogłaś

Autor: Heidi Perks

Byłaś za nią odpowiedzialna. a teraz zaginęła…

Charlotte. przyjaciółka Harriet. opiekuje się jej córką. Dziecko znika. Kobieta może przysiąc. że spuściła małą z oka ledwie na chwilę. że dziewczynka cały czas bawiła się z innymi dziećmi. Przecież dbała o nią jak o własne dziecko! Zrozpaczona Harriet winą za nieszczęście obarcza Charlotte. Jak mogłaby jej wybaczyć?

Dwa tygodnie później obie kobiety zmuszone są spotykać się na komisariacie. Będą przesłuchiwane w sprawie pewnego morderstwa. Sytuacja zaczyna się komplikować. bo na jaw wychodzą liczne sekrety. Harriet i Charlotte muszą zdecydować. czy wzajemnie sobie pomóc. Tak przecież robią najlepsze przyjaciółki. prawda?

Wydawnictwo: Otwarte

Cena: 28.99


Zosia i Maks. czyli afera za dużych spodni

Autor: Filip Porębski

Gdy potrzebujesz przyjaciela. rozejrzyj się wokół siebie. Może jest tam. gdzie do tej pory nie szukałeś?

Maks jest przekonany. że wakacyjny tydzień. który ma spędzić u dziadków. będzie najnudniejszym czasem w jego życiu. Ale kiedy na horyzoncie pojawi się Zosia. dziewczynka z sąsiedztwa. szybko okaże się. w jak wielkim był błędzie. Wkrótce tych kilka wspólnie spędzonych dni stanie się dla niego początkiem nowej. wspaniałej przygody…

Te zabawne perypetie dziewięciolatków skutecznie poprawią humor młodym czytelnikom. a przy okazji udowodnią. że przyjaźń to jedna z najfajniejszych rzeczy. jakie mogą się nam przydarzyć.

Wydawnictwo: Novae Res

Cena: 24


Między nami samicami

Autor: Dorota Sumińska

Irena A. Stanisławska. dziennikarka. zadaje trudne pytania o stereotypy dotyczące kobiet i dziewczynek. Aleksandra Piotrowska. doktor psychologii. i Dorota Sumińska. lekarz weterynarii i psycholog zwierzęcy – odpowiadają. Niezwykle ciekawa rozmowa. która obala niejeden mit. Ważny głos w dyskusji na temat roli kobiet w domu. pracy. społeczeństwie.

W poważnej niepoważnej rozmowie autorki szczerze i bez wybielania swojej płci rozprawiają się ze stereotypami dotyczącymi kobiet oraz z sądami. które niejednokrotnie kobiety same głoszą i wzmacniają. Mówią m.in. o stereotypie „miłej i ładnej dziewczynki” i jego wpływie na dorosłe życie. o wartościowaniu swojego życia poprzez związek z mężczyzną. rozprawiają się z mitami związanymi z instynktem macierzyńskim oraz o byciu „niezastąpioną

:

Cena:iże ci nie odpuszczę, wiedzą bezużyteczna, mikroekonomia zalega pdf, kodeks wyborczy 2018 pdf, numerologia wróżebna, bolesław prus katarynka pdf, stulecie winnych tom 1, alicja stępień, władysława grabskiego, ps kocham cie pdf, kodeks prawa kanonicznego 2018 pdf, renata szczepanik, rośliny nas ocalą, mobi dziennik 162, szatan z siódmej klasy pdf, stanisław filipowicz, aktywizacja zawodowa bezrobotnych pdf, owidiusz metamorfozy pdf, więzień nieba pdf, keith richards biografia, ignacjański rachunek sumienia mp3, kubuś puchatek a.a. milne, opis kasi z lektury oto jest kasia…