Łowcy burz. Roar

Autor: Cora Carmack

1. tom cyklu ŁOWCY BURZ

Aurora. jako jedyna dziedziczka królewskiego rodu Stormlingów. od dziecka jest przygotowywana do roli potężnej królowej. Inteligentna. odważna i uczciwa. nie ma jednak w sobie magii niezbędnej. by chronić królestwo Pavanu i poddanych. Aby zachować sekret córki i ocalić kraj. matka Aurory aranżuje małżeństwo z księciem z innego królestwa. Początkowo Cassius wydaje się idealnym rozwiązaniem wszystkich problemów. jednak gdy Aurora poznaje kolejne tajemnice księcia. przyszłość u jego boku zaczyna ją przerażać… Pewnej nocy. gdy wymyka się z pałacu. aby śledzić swego wybranka. trafia na czarny rynek. gdzie nielegalnie handluje się magią burzy – tym. czego jej brakuje.

Wydawnictwo: Wydawnictwo Dolnośląskie

Cena: 30.6


ISBN

9788380875210: Wydawnictwo

Format

:

Cena:


Autobus energii

Autor: Jon Gordon

Proste lekcje motywacji. które zapamiętasz na całe życie Autobus energii sprawi. że:

  • odnajdziesz w sobie nowe pokłady życiowej energii i większą chęć do pracy.
  • przerwiesz lekturę raz albo dwa razy tylko po to. żeby zadzwonić do swoich bliskich i powiedzieć. jak bardzo ich kochasz.
  • pozbędziesz się odruchów. które hamują cię na drodze osiągnięć.
  • przestaniesz narzekać. bo uświadomisz sobie. jak wiele już masz.
  • polubisz współpracowników. których wcześniej nie znosiłeś.

Autobus energii uczyni cię silniejszym człowiekiem. Naładuje cię pozytywną energią. która uniesie cię w górę i wygra z trudnościami. bo kiedy płoniesz entuzjazmem. wszystko idzie łatwiej i lepiej. Ta magiczna książka zmieni fundamenty twojeg

39.9: https://woblink.com/ebook/bede-mama-jillian-michaels-126492u

Cena:uslugi seksualne, afryka kazika pdf za darmo, tango audiobook, jan lichtarski, mikołajek sempe goscinny, wielka księga nalewek pdf, podstawy biologii komórki pdf, szczęście po włosku, dale carnegie jak przestać się martwić i zacząć żyć pdf, puszcza jodlowa, drogowskaz statystyczny, regina brett jesteś cudem pdf, w stronę demokracji, dziennik intymny, lords of the fallen poradnik, wędkarstwo spławikowe porady, angielski ebook, na wschód od arbatu, brat elia anioł ze stygmatami…