Bajki o misiach z czterech stron świata

Autor: Aniela Cholewińska-Szkolik

Na świecie mieszka wiele różnych misiów. Są misie brunatne i polarne. misie szmaciane i pluszowe. A każdy z nich jest kochany i wyjątkowy! W tej książeczce znajdziesz opowieści o misiach z różnych krajów i kontynentów. Poznasz małego misia Petit i odważnego Figielka. przyrządzisz tortillę z Metino i zjesz podwieczorek z Promykiem. wybierzesz się w podróż latającym dywanem z Maju Dżi. Bajki o misiach z czterech stron świata to piękne ilustracje i cudowne historie pełne uroczych misiów! 

Wydawnictwo: Zielona Sowa

Cena: 16.99


Świat matematyki i jej materialnych cieni

Autor: Józef Życiński

Czy obiekty matematyczne się tworzy. czy odkrywa? Czy istnieją one w Platońskim polu racjonalności. budując matrycę tego. co może się urzeczywistnić?

W komputerze zmarłego przedwcześnie Arcybiskupa Józefa Życińskiego znaleziono niemal ukończony tekst książki. będący zapisem wykładów. które w roku akademickim 2006/2007 prowadził na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim. Prezentujemy Państwu jej ostateczną wersję. zredagowaną i opatrzoną wstępem Michała Hellera.

Gdy po raz pierwszy przejrzałem pliki komputerowe. pomyslałem. że dopiszę swoje uzupełnienia i znowu będziemy mieli wspólna książkę. Ale wyszło inaczej. Wybrałem tylko rolę redaktora. dokonałem niezbędnych retuszy. pozostawiając całość maksymalnie niezmienioną. Józek jest zbyt siln

34.9: https://woblink.com/ebook/umysl-matematyczny-mateusz-hohol-bartosz-brozek-8958u

Cena: Bartosz Brożek


8632

11.9: https://woblink.com/ebook_czasopisma/miesiecznik-znak-nr-703-12-2013-autor-zbiorowy-8632

1

:

Cena:


Kto może być zebrą i inne historie

Autor: Tomasz Bodziony

Chciałbym przedstawić wybrane teksty z kilku ostatnich lat. publikowane pierwotnie na różnych forach internetowych. Jest to wybór. zawierający dwadzieścia siedem tekstów. dotyczących rozmaitej tematyki i o różnej formie. Zastanawiałem się nad klasyfikacją rodzajową tych tekstów.Część z nich ma charakter kpiąco – szyderczy. Im pasuje miano opowiadań. lub skeczy. Lecz pozostała część jest trudna w charakterystyce. Chyba najbardziej zbliżoną nazwą jest esej. Esej – jest to forma literacka prezentująca punkt widzenia autora. Pasuje. Wszystkie. bowiem te teksty. jak najbardziej. prezentują punkt widzenia autora. Proszę. zostałem autorem esejów. czyli eseistą. Ani bym się spodziewał…Eseista kojarzył mi się z zasuszonym molem książkowym. piszącym i czytającym swe eseje w wąskim kółku

https://woblink.com/product-publication/download/8918/epub: 1

Cena:


Zasługa dla Polski. Pułkownik Ryszard Kukliński opowiada swoją historię

Autor: Andrzej Krajewski

Film „Jack Strong” Władysława Pasikowskiego. którego premiera odbędzie się 7 lutego 2014 r. znów rozpali historyczne spory do dzieło pułkownika Ryszarda Kuklińskiego. dlatego przypominam jego historię. tę którą sam mi powiadał. jak i starań o anulowanie jego wyroku. Wydanie książki w formie e-booka umożliwia także posłuchanie głosu pułkownika Kuklińskiego. który mówi o swojej sytuacji prawnej w 1992-93 roku oraz wspomina dziewięć lat walki. jaka prowadził przeciwko sowieckim planom unicestwienia Polski w przyszłej wojnie z państwami NATO. Z pułkownikiem Kuklińskim spędziłem kilkadziesiąt godzin na „rozmowach o rozmowie”. którą chcieliśmy nagrać dla Telewizji Polskiej. gdy byłem jej korespondentem w Waszyngtonie na początku lat 90. Na

Wydawnictwo: E-bookowo

Cena: 10


Cena romansu

Autor: Catherine Mann

Lekarz o arystokratycznym pochodzeniu! Rzeczywiście! Lilah kompletnie nie interesowało. z jakiej rodziny Carlos się wywodzi. Spędziła z nim co prawda jedną tylko noc. ale za to jak namiętną… Teraz była w ciąży. ale powitała ją z radością. bo zakochała się w Carlosie. Jednak gdy zaproponował małżeństwo powodowany jedynie poczuciem przyzwoitości. poczuła złość. Czy tak trudno zrozumieć. że cenniejsza od pierścionka jest miłość?

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 8.99


Zachód słońca na Santorini

Autor: Emma Darcy

Przypadkowe spotkanie Christiny i greckiego magnata branży winiarskiej Ariego Zavrosa jest zaskoczeniem dla nich obojga. Przed sześcioma laty przeżyli piękny romans. ale Ari nie chciał się wówczas wiązać i porzucił Christinę. Teraz dowiaduje się. że ma z nią pięcioletniego syna. Kiedy ponownie spotyka ją na Santorini. jest gotów zrobić wszystko. by przekonać Christinę do małżeństwa.

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 8.99ryszard koziolek, sejm nauczycielski, walden czyli życie w lesie pdf, nora roberts książki pdf, metoda felicji affolter, klasztor zapomnienia, baiki violetty, motywy śmierci, chirurgia książka, kiljan, the lair of the white worm, pedagogika podręcznik akademicki śliwerski kwieciński pdf, jak czytać wiedźmina, hygge duńska sztuka szczęścia pdf, książka uprowadzona…