Błogosławieni

Autor: Cezary Nowakowski

‚Błogosławieni’ to historie zwykłych ludzi – tych. żyjących na marginesie. w oficynach miasta i tych. działających w światłach jupiterów. Historie zaskakujące. niekiedy bolesne lub żartobliwe. będące zapisem wydarzeń przeżytych lub zasłyszanych. czasem pokolorowanych pudrem wyobraźni. Bohaterowie opowiadań nie są ludźmi świętymi. Ich los. ich ból jest jednak rodzajem błogosławieństwa. otrzymanym także po to. by czynić nasze życie lepszym.

Wydawnictwo: Forma

Cena: 20.25


Położna

Autor: Jeannette Kalyta

Jeannette Kalyta. najbardziej znana polska położna. od lat z niesłabnącym zaangażowaniem dba o to. by kobiety rodziły w poczuciu bezpieczeństwa. a noworodki były traktowane z szacunkiem.

Historia jej pasjonującej pracy to ponad trzy tysiące przyjętych porodów. spośród których wybrała i opisała te najbardziej wzruszające i przełomowe.

Opowiedziała o ludziach. dzięki którym zdobywała doświadczenie i którzy wpłynęli na jej nieustanne poszukiwania i odkrywanie samej siebie.

Jej autobiograficzna książka jest nie tylko wyjątkową kroniką cudu narodzin. lecz także obrazem zmian. jakie zaszły w polskim położnictwie w ciągu ostatnich 30 lat.

Wydawnictwo: MUZA SA

Cena: 27.9


ISBN

9788379766970: Wydawnictwo

Format

29.9: https://woblink.com/ebook/przyjaciolki-agata-przybylek-natalia-sonska-30432u

Cena: Natalia Sońskabędzie bolało: sekretny dziennik młodego lekarza, ucieczka do miłości pdf, francuskie dzieci jedzą wszystko, zespoły bólowe kręgosłupa pdf, ibuk libra logowanie, darmowe ebooki na kindle, kevin hadley, oblicza propagandy, przygody don kichota, teorie wychowania, książki o gangsterach, urbanizacja na swiecie, teresa famulska, revol przeżyć, tomasz kwaśniewski wiek, pieśń o sobótce interpretacja, natalia lemann, eli barbur, wielkie mycie zębów w zoo, konflikt w kosowie…