Bundesliga. Niezwykła opowieść o niemieckim futbolu

Autor: Ronald Reng

To nie naszpikowana datami. nazwiskami i pustymi liczbami historia niemieckich rozgrywek piłkarskich. Ta opowieść sięga znacznie głębiej – do samego wnętrza ligi. I pokazuje ją oczami człowieka związanego z nią od momentu jej założenia.

Heinz Höher – jako piłkarz. szkoleniowiec. dyrektor sportowy i trener młodzieży – poświęcił Bundeslidze całe życie. Ceniony dziennikarz Ronald Reng napisał na podstawie jego wspomnień pełną anegdot książkę. świetnie ukazując zmiany zachodzące w niemieckim futbolu.

Od rozgrywek targanych aferą korupcyjną po ligę bijącą rekordy frekwencji. Od trenerów wybierających kandydatów do gry na podstawie tego. jak daleko kopną piłkę. po ekspertów analizujących każdy szczegół. Od piłkarzy dorabiających w kopalniach.

1:

Cena:


AKTYWA I PASYWA ustalanie wartości w skorygowanej cenie nabycia

Autor: Joanna Gawrońska

Ustawa o rachunkowości wskazuje. że szereg aktywów i pasywów może (a według rozporządzenia o instrumentach finansowych – powinno) być wycenione nie rzadziej niż na dzień bilansowy według skorygowanej ceny nabycia. Niniejszy e-book prezentuje jakich aktywów i pasywów dotyczy taka wycena. w jaki sposób ustalić skorygowaną cenę nabycia i jakich należy dokonać zapisów w księgach rachunkowych w związku ze stosowaniem takiej wyceny.

Wydawnictwo: INFOR

Cena: 9.9


ISBN

9788365482518: Wydawnictwo

Format

29.52: https://woblink.com/ebook/przebudzenie-jacek-grzegorz-jakubowski-28487u

Cena:


Nieprzespane noce

Autor: Joanne Rock

Adelaide i Dempsey wyrośli w podłej dzielnicy Nowego Orleanu. On zrobił karierę jako trener drużyny futbolowej. ona pracowała jako jego asystentka. W końcu postanowiła otworzyć własną firmę. Dempsey. pragnąc ją zatrzymać do czasu wygrania mistrzostw. ogłasza ich zaręczyny. By uwiarygodnić sprawę przed mediami. Adelaide zgadza się przenieść do jego rezydencji. I już pierwszej nocy oboje nie potrafią zapanować nad pożądaniem…

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 7.99rozdziobia nas kruki i wrony, wolność finansowa dzięki inwestowaniu w nieruchomości, kłamstwo w związku, zywe trupy, notatki samobójcy pdf, brat elia anioł ze stygmatami, pielesz, budowa owadów, ksenia kakareko, średniowieczny utwór, polska ustawa antyterrorystyczna – odpowiedź na zagrożenia współczesnym terroryzmem, żeglarz i sternik jachtowy kolaszewski pdf, egzaminy gimnazjalne pdf, samantha young wszystko co w tobie kocham, paweł surowiec, konstytucja w bibliografii…