ISBN

9788381191067: Wydawnictwo

Format

25: https://woblink.com/ebook/psychologiczne-odbicie-maskarada-124596u

Cena:


Sprawcy. Ofiary. Świadkowie. Zagłada Żydów 1933-1945

Autor: Raul Hilberg

Książka wybitnego amerykańskiego historyka Raula Hilberga to kompendium wiedzy na temat zagłady Żydów podczas drugiej wojny światowej.

Autor opisuje mechanizmy zbrodni z trzech perspektyw. Część pierwsza przedstawia szerokie spektrum wykonawców – głównie niemieckich funkcjonariuszy reprezentujących różne warstwy społeczne i grupy zawodowe oraz ich kolaborantów w poszczególnych krajach. Część druga poświęcona jest losom prześladowanych i mordowanych podczas masowych egzekucji. w gettach. obozach koncentracyjnych i obozach śmierci. W ostatniej części analizowane są postawy i działania państw. instytucji i osób. które były świadkami zagłady Żydów.

Tak uporządkowany materiał pozwa

103.2: https://woblink.com/ebook/praktyczny-leksykon-vat-2018-praca-zbiorowa-125294u

Cena:


Sieci wpływu

Autor: Nahai Nathalie

„Książka odwołuje się do najnowszych idei psychologii. socjologii. biznesu. designu i innych istotnych obszarów. Jest niezbędną lekturą dla wszystkich. którzy pracują w sieci”.

Jamie Bartlett

Autor książki The Dark Net

„Nathalie Nahai jest najbardziej inteligentną współczesną autorką książek o technologii. Ta książka przemienia każdego czytelnika w eksperta!”

Dr Thomas Chamorro-Premuzic

Professor of Business Psychology UCL i Columbia University

Większość biznesowych interakcji odbywa się w sieci. dlatego małe i duże firmy z najróżniejszych sektorów stanęły przed wyzwaniem: jak w tych warunkach zjednać sobie klientów i zatrzymać ich przy sobie?

N

Wydawnictwo: Wiedza i Praktyka

Cena: 19.9


Powiedz. że jesteś moja

Autor: Elisabeth Noreback

Każdy myśli. że umarła.

Ty wiesz. że żyje.

Ktoś robi wszystko. żeby ukryć prawdę.

Gdyby twoja roczna córka zaginęła. czy rozpoznałabyś ją dwadzieścia lat później?

Pierwszy szwedzki thriller psychologiczny. który stał się sensacją światowego rynku wydawniczego –

prawa do wydania sprzedano do kilkudziesięciu krajów.

Przekonaj. się. dlaczego!

‚Autorka trzyma czytelnika w bezustannym napięciu i uwalnia go z rozedrganym z emocji sercem dopiero po ostatniej stronie książki’.

BOGFIDUSEN

Wydawnictwo: Zysk i S-ka Wydawnictwo

Cena: 31


Pensjonat Muszelka

Autor: Fanny Joly

Pensjonat Muszelka odwiedziliśmy całą rodziną w ostatnie wakacje. Polecamy to miejsce wszystkim wczasowiczom. którzy nie znoszą nudy i uwielbiają przygody! Nagły wypadek w kuchni? Nowy sposób na przyciągnięcie klientów? Bez obaw: Jan-Albert i Tyczka… to znaczy Rózia poradzą sobie z każdym hotelowym incydentem! 

Wydawnictwo: Znak

Cena: 27.99might and magic x poradnik, piotr lissoń, rewolucja w sprawach wojskowych, kopciuszek charles perrault, fantastyczne zwierzęta zbrodnie grindelwalda książka, kapitał marks pdf, pokolenie 89, ćwiczenia leksykalne, coniunctivus łacina, ewangelia na kazdy dzień, klechda krzyżówka, tęczowa książeczka, kurs cudów a kościół, rozmówców, inwigilacja pdf, jankulczyk, jezu ty się tym zajmij książka pdf, byłam dziewczyną mafii pdf, rachunkowość finansowa test, mikołaj rej fraszki, matematyka dla ekonomistów pdf…