Szatan i Judasz: Śmierć Judasza. Tom 11

Autor: Karol May

Szatan i Judasz: Śmierć Judasza. Tom 11

„Szatan i Judasz” to 11-tomowy cykl przygodowy autorstwa Karola Maya. twórcy słynnego Winnetou. Indiański wódz pojawia się.by wraz z innymi znanymi bohaterami wspólnie odbyć niebezpieczną podróż pełną ekscytujących przygód

Wydawnictwo: Psychoskok

Cena: 9.9


Test

Autor: Jolanta Holzer

Życie czasem boli. ale z bólu istnienia wyłania się prawdziwe „ja”.

Szymon: zamknięty w sobie introwertyk. żyjący w świecie poniesionych strat. wśród dźwięków i obrazów. przemyślanych starannie czynności i tych samych miejsc.

Dagmara: kiedyś radosna i pełna życia. popełniła poważny błąd. Niejeden. Wycofana w jedyne bezpieczne miejsce. które zna. zmaga się z poczuciem winy. I pustką po relacji. której nie umiała docenić. póki trwała.

Kuba: zakochany. poszedł za głosem uczucia pod prąd oczekiwań rodziny i podszeptów zdrowego rozsądku. W ślepy zaułek z którego samemu ciężko wyjść. Zwłaszcza. jeżeli nie do końca jest się Kubą.

Ryfka: z poplątaną rodzinną historią i skłonnością do eksperymentów. Częste rozmowy z B

63.2: https://woblink.com/ebook/split-payment-w-sektorze-budzetowym-praca-zbiorowa-130031u

Cena:


Szatan i Judasz: Winnetou w Afryce. Tom 5

Autor: Karol May

Szatan i Judasz: Winnetou w Afryce. Tom 5

„Szatan i Judasz” to 11-tomowy cykl przygodowy autorstwa Karola Maya. twórcy słynnego Winnetou. Indiański wódz pojawia się.by wraz z innymi znanymi bohaterami wspólnie odbyć niebezpieczną podróż pełną ekscytujących przygód.

Wydawnictwo: Psychoskok

Cena: 9.9technologia postaci leku, slownik prawniczy, samotne ojcostwo, heroes 5 solucja, ku niebu pdf, upadli 2, biegiem przez życie pdf, filozofia czynu, indicatif, anno 1404 poradnik, jej orgazm najpierw, imponderabiliach, polska w xiv wieku, motyw śmierci, usługi seksualne, książki za darmo…