Zrób to sam z Arduino

Autor: Andy Andrews

Zrób to sam z Arduino poprzez różne. praktyczne i rozrywkowe. projekty dla średniozaawansowanych pokaże ci. co zrobić. aby nie zaniedbywać praktyki w majsterkowaniu. Możesz wzbogacić swoje inżynieryjne i elektroniczne know-how. wykonując 10 złożonych projektów.

Informacja o autorze/ redaktorze:

Andrew Warren uzyskał pierwszą licencję radiową w wieku 12 lat i od tego czasu zajmuje się majsterkowaniem. Pracował jako konsultant techniczny dla kilku ważnych korporacji. w tym Motoroli i GE. a od ponad 30 lat pisze na tematy związane z elektroniką. m.in. dla EE Times. Electronic Design. Computer Design i RTC Magazine.

Wydawnictwo: Wydawnictwo Naukowe PWN

Cena: 69


Medalik Krzyż św. Benedykta. Typ klasyczny

Autor: Jerzy Gwiazda

Książka zawiera podstawowe wiadomości dotyczące medalika Krzyż św. Benedykta. w szczególności informacje o jego typie klasycznym. który określa się także mianem starego (dawnego). oryginalnego lub tradycyjnego.

Znajdziemy w niej przystępne teksty przeznaczone dla każdego – opis wyglądu medalika (wraz ze szkicami. rysunkami i kolorowymi zdjęciami). historię jego powstania. sposób użycia oraz omówienie związanych z nim łask i błogosławieństw.

W książce zostały umieszczone między innymi łacińska tradycyjna formuła błogosławieństwa medalika z egzorcyzmem (i jej współczesne polskie tłumaczenie) oraz dodatkowe analizy i teksty. w tym porównanie wyglądu oryginalnego medalika z nowszymi wzorami. obszerniejsze fragmenty klasycznych tekstów o. Guérangera. a także brewe papieskie

1:

Cena:


ISBN

9788381033916: Wydawnictwo

Format

39.9: https://woblink.com/ebook/co-kupowac-by-jesc-zdrowo-shopping-iq-agnieszka-pajak-137884u

Cena:


Zrób to sam z Arduino

Autor: Andy Andrews

Zrób to sam z Arduino poprzez różne. praktyczne i rozrywkowe. projekty dla średniozaawansowanych pokaże ci. co zrobić. aby nie zaniedbywać praktyki w majsterkowaniu. Możesz wzbogacić swoje inżynieryjne i elektroniczne know-how. wykonując 10 złożonych projektów.

Informacja o autorze/ redaktorze:

Andrew Warren uzyskał pierwszą licencję radiową w wieku 12 lat i od tego czasu zajmuje się majsterkowaniem. Pracował jako konsultant techniczny dla kilku ważnych korporacji. w tym Motoroli i GE. a od ponad 30 lat pisze na tematy związane z elektroniką. m.in. dla EE Times. Electronic Design. Computer Design i RTC Magazine.

Wydawnictwo: Wydawnictwo Naukowe PWN

Cena: 69morze koralowe, grzegorczykowa wstęp do językoznawstwa pdf, ebooki, czerwone zwoje magii pdf, ćwiczenia maturalne angielski pdf, lutosławski wincenty, próbny egzamin gimnazjalny matematyka pdf, zeus to pomyłka chomikuj, amerykańskie księżniczki, asiunia papuzińska, paweł hanus, metody oceny efektywności inwestycji, słownictwo niemieckie do matury pdf, zwiadowcy 8 pdf, 365 dni audiobook, to nie jest hip hop ksiazka…