Rzymskie odcienie miłości

Autor: Magdalena Wala

BYCIE KOBIETĄ W STAROŻYTNYM RZYMIE TO NIE LADA WYZWANIE

Rok 70 p.n.e.. Rzym. Felicja po śmierci ojca trafia na dwór zamożnego wuja i zostaje wyswatana. Choć każda dziewczyna na jej miejscu nie posiadałaby się z radości na myśl o poślubieniu przystojnego i troskliwego Serwiusza. młodziutka i nieznająca życia Felicja robi wszystko. by temu zapobiec.

Od feralnej nocy poślubnej dzieli ją tylko tydzień i choć czasu pozostało niewiele. to w głowie narzeczonej mnożą się pomysły. jak uniknąć nadchodzącego nieszczęścia w ramionach przyszłego męża. 

Wydawnictwo: Czwarta Strona

Cena: 27.9


Za zasłoną

Autor: Carver Alan Ames

Z całą pewnością nie przyszedłem tu. żeby wam mówić. jak macie postępować. Nie mam takiego prawa. (…) Chciałbym się tylko z wami podzielić wskazówkami danymi z nieba. Tak jak pomogły one mnie. podobnie mogą pomóc i wam w waszej wierze i waszym życiu.

Fragment

Współczesny mistyk. Carver Alan Ames. który doświadcza objawień i jest świadkiem niezwykłych cudów. od wielu lat dzieli się świadectwem spotkania żywego Boga. Zawarte w tej książce refleksje to listy oraz przemówienia wygłoszone przez autora bestsellera Oczami Jezusa w wielu krajach świata.Ames dzieli się doświadczeniem potęgi Bożej miłości. mocy sakramentu pojednania. wartości małżeńskiej bliskości. a także rozważa korzenie zła dotykającego ludzi we współczesnym świecie. Podpowiada. w jaki sposób najpełniej adorować Jezusa ukrytego w Najświętszym Sakramencie. jak działają w naszym życiu Aniołowie i czym są niebo oraz piekło.

Wydawnictwo: Esprit

Cena: 25.9


Wbrew przeciwnościom

Autor: Danielle Steel

Kate Madison miała dwadzieścia dziewięć lat. gdy spadła na nią śmierć męża. Została sama z czwórką dzieci. Ciężko pracowała. by je wychować i zapewnić im wykształcenie. Teraz jest właścicielką wziętego nowojorskiego butiku. a dzieci są gotowe rozpocząć własne życie. I każde rzuca na szalę swój los – ku przerażeniu matki.
Isabelle ma zostać wspólnikiem kancelarii adwokackiej. Ale zakochuje się w kliencie. którego broni w sprawie kryminalnej…
Julie. projektantka mody. ulega czarowi mężczyzny. który wydaje się doskonały. Rzuca pracę i wyjeżdża z nim do Los Angeles. nie zważając na sygnały ostrzegawcze…
Justin. początkujący pisarz. bardzo pragnie mieć dziecko. nie bacząc na konsekwencje…
Willie. najmłodszy. zdolny informa

5: https://woblink.com/ebook/siedem-grzechow-glownych-pycha-natalia-hebel-31067u

Cena:


Nina

Autor: Nina Majewska-Brown

NINA to czwarta część – po Wakacjach. Zwyczajnym dniu i Jak się nie zakochać – historii kobiety. którą mogłaby być każda z nas.

Wydaje się. że Nina po ciężkich przejściach wreszcie osiągnęła życiową równowagę. Ale przewrotne życie jak zwykle ma dla niej w zanadrzu różne. niekoniecznie miłe niespodzianki. Tym razem na jej barki spadają choroba nielubianej teściowej i problemy z nowym partnerem oraz jego wszędobylskimi rodzicami.

Czy uda jej się zaprosić Olafa do wspólnego życia? Czy pokona własne zastrzeżenia co do nowego związku? Nina przekona się. jak trudno tworzyć nową relację. mając dzieci oraz bagaż trudnych doświadczeń i lęków. do którego życie co rusz dokłada kolejne kilogramy.

Wydawnictwo: REBIS

Cena: 30.9


Śmierć przewodnika rzecznego

Autor: Richard Flanagan

„Nie dająca spokoju. ambitna” zdaniem recenzenta z „The New York Times”. „Osiągnięcie godne uwagi” według „The Washington Post”. Richard Flanagan w kolejnej zachwycającej odsłonie.

Uwięziony przez prąd tasmańskiej rzeki. wciągnięty pod sam wodospad. Aljaz Cosini. przewodnik turystycznej wyprawy. tonie. Ostatnie chwile życia  stają się dla niego rodzajem mistycznej podróży w głąb własnego życia oraz życia przodków. Przed oczami Aljaza przetaczają się obrazy z przeszłości. Widzi. jak jego ojciec Harry jako mały chłopiec grzebie swojego ojca pod drzewem gumowym. które wnet rozkwitnie tysiącem żółtych kwiatów. Jak wuj Reg sprzedaje zęby. by spłacić dom. Jak prababka ucieka przed złym duchem. a pijany łowca fok gwałci na plaży Aborygenkę zwaną Czarną Perłą. Widzi piękną twarz kobiety. którą kochał… W podwodnym świecie. który odbiera Aljazowi ostatni oddech. rodzinna wizja złożona z okruchów aborygeńskich. celtyckich. włoskich. angielskich. chińskich i wschodnioeuropejskich opowieści przeistacza się w bezdenną historię Tasmanii.

Wydawnictwo: Wydawnictwo Literackie

Cena: 33.9poparzone, klasyfikacja eichnera, pamiętnik z powstania warszawskiego pdf, programy zdrowotne przykłady, fizjonomia człowieka, artur mamcarz, hanusik, obraz rodziny w tangu, going to ćwiczenia podstawówka pdf, poszlam, historia internetu w polsce pdf, ibuk.pl, zeżrą, zabić pattona, budowa stopu, macierewicz piatek, kości proroka, książki na telefon chomikuj, whitney g niegrzeczny szef, kasten mona, peter drucker książki…