Dziecięce koszmary i fantazje

Autor: H.P. Lovecraft

W niedzielę. 20 sierpnia 2017 r.. z okazji 127. urodzin Howarda Phillipsa Lovecrafta portal Lubię Grozę i Wydawnictwo Wielokrotnego Wyboru przygotowały prawdziwą gratkę dla największych fanów Samotnika z Providence. Niepublikowane wcześniej w naszym kraju. po raz pierwszy przetłumaczone na język polski dziecięce opowiadania Lovecrafta. które napisał w wieku 6–12 lat.

Publikacja jest darmowa. można ją pobrać nieodpłatnie. lecz twórcy upraszają. by potraktować ją jako dystrybuowaną na licencji donationware. Oznacza. to że zrzekają się oni wszelkiego wynagrodzenia i proszą. by w zamian dokonać wpłaty na niżej opisany cel charytatywny.

Niecałe 9 dni temu przez północną Polskę przeszedł straszliwy kataklizm na niespodziewaną skalę. Żywioł siał zniszczenie niczym Wędrowiec na Wietrze. Ithaqua z utworów Augusta Derletha. 6 osób nie żyje. a ponad 50 zostało rannych. zniszczone są budynki. zerwane linie energetyczne. ok. 30 tys. hektarów lasu „zniknęło zupełnie”… Ofiarom śmiertelnym nie możemy już pomóc. ale mieszkańcom Rytla i okolic – jak najbardziej.

Jeśli doceniacie naszą pracę. prześlijcie. prosimy. min. 10 złotych na rzecz ofiar nawałnicy. Możecie to zrobić. wpłacając środki na konto PCK (przez stronę https://pomagam.zrzutka.pl/na-ratunek-po-burzy-guab73 ). wysyłając na rzecz Caritasu 4 płatne SMS-y pod numer 72052 z treścią WICHURA.

Wydawnictwo: Wydawnictwo Wielokrotnego Wyboru

Cena: 0


EPUB.MOBI

31735: 29.9

https://woblink.com/product-publication/download/31735/epub

:

Cena:


Przerwane igrzyska

Autor: Gabriela Jatkowska

Kto był ojcem polskiego sportu?

Czy najpopularniejsza lekkoatletka II RP była mężczyzną?

Jak pływak został agentem?

Dlaczego wybitnego piłkarza skazano na zapomnienie?

Jak zdjęcie z Hitlerem ratowało życie?

Książka przedstawia sylwetki dziewięciu znanych polskich sportowców. których szczyt kariery przypadł na dwudziestolecie międzywojenne. a pasmo ich największych sukcesów gwałtownie przerwała II wojna światowa. Co ich łączy? Silne osobowości i fascynujące życiorysy: tajemnica. dramat. osobista tragedia. Niejednokrotnie życie prywatne tych bohaterów było ciekawsze od ich kariery sportowej albo chociaż równie ciekawe. Losy wielu z nich uwikłane są w wydarzenia wojenne:

29.99: https://woblink.com/ebook/aktorki-lukasz-maciejewski-32222u

Cena:


ISBN

9788379504282: Wydawnictwo

Format

17: https://woblink.com/ebook/slowianie-zachodni-dzieje-obyczaje-wierzenia-tom-czwarty-czesc-pierwsza-dzieje-slowianszczyzny-polnocno-zachodniej-az-do-wynarodowienia-slowian-zaodrzanskich-slowianszczyzna-zaodrzanska-pod-panowaniem-cudzoziemcow-dzieje-polityczne-1172-1250-wilhelm-boguslawski-31595u

Cena:


ISBN

9788379504282: Wydawnictwo

Format

17: https://woblink.com/ebook/slowianie-zachodni-dzieje-obyczaje-wierzenia-tom-czwarty-czesc-pierwsza-dzieje-slowianszczyzny-polnocno-zachodniej-az-do-wynarodowienia-slowian-zaodrzanskich-slowianszczyzna-zaodrzanska-pod-panowaniem-cudzoziemcow-dzieje-polityczne-1172-1250-wilhelm-boguslawski-31595u

Cena:


Słowianie Zachodni: dzieje. obyczaje. wierzenia. tom czwarty. część druga: Dzieje Słowiańszczyzny Północno-Zachodniej aż do wynarodowienia Słowian zaodrzańskich. Wynarodowienie Słowian. Słowianie na wschód od Łaby i Solawy. Byt i upadek Słowian

Autor: Wilhelm Bogusławski

UWAGA! e-book jest skanem zapisanym w formacie PDF. 

Plik pdf uniemożliwia przeszukiwanie i kopiowanie tekstu

Tom czwarty. część druga dzieła „Słowianie Zachodni” omawia następujące tematy: Wynarodowienie Słowian. Słowianie na zachód od Łaby i Soławy. Byt i upadek Słowian. Na ziemiach ujarzmionych przed Karolem W.: 1. Germania i Turyngia według pojęć VI-VIII w. Terytoria. podziały i granice Turyngii za czasów Merowingów. Objaśnienie nazwy jej. Serby w Turyngii. 2. Mieszkańcy Turyngii i Saksonii Wschodniej pod względem narodowości w

4: https://woblink.com/ebook/wilkolaki-i-wilkolactwo-franciszek-rawita-gawronski-31620u

Cena:


Jak być uczonym

Autor: Michał Heller

Najbardziej odczuwalną przyjemnością związaną z uprawianiem nauki nie jest stan posiadania wiedzy. lecz proces jej zdobywania. Przygoda pioniera. odkrywcy… Wysiłek i ryzyko… I droga. którą się pokonuje. Ale czy przyjemność byłaby aż tak wielka. gdyby się jednak nie było przekonanym. że droga ta dokądś prowadzi i że warto tam zmierzać?

Michał Heller dzieli się własnymi doświadczeniami w przeżywaniu wielkiej. choć – jak pisze – trudnej przygody. jaką jest uprawianie nauki. Może być ona źródłem ogromnej przyjemności związanej z  odkrywaniem tajemnic świata. ale wymaga także wiele wysiłku i poświęceń. To niezwykle inspirująca lektura dla ludzi młodych. którzy dopiero wkraczają na naukową ścieżkę. Zawiera wiele praktycznych rad jak rozwijać swoje zdolności i jak godzić pracę twórczą z codziennym życiem.

Michał Heller –  uczony. kosmolog. filozof i teolog. Laureat Nagrody Templetona i założyciel Centrum Kopernika Badań Interdyscyplinarnych w Krakowie. Autor m.in. książek Filozofia przypadku (CCPress 2012). Bóg i nauka. Moje dwie drogi do jednego celu (CCPress 2013). Granice nauki (CCPress 2014). Bóg i geometria. Gdy przestrzeń była Bogiem (CCPress 2015). Przestrzenie Wszechświata. Od geometrii do kosmologii  (CCPress 2017).

Wydawnictwo: Copernicus Center Press

Cena: 30.9asiunia książka audiobook, audiobook kajko i kokosz, kamil czaja, teoria innowacji, pan samochodzik i tajemnica tajemnic pdf, egzamin ósmoklasisty angielski repetytorium pdf, lot 202 pdf, 365 pdf, rysunek lata, camilla lackberg czarownica pdf, prawo ustrojowe, yellow bahama w prążki pdf, ebook, wacław potocki nierządem polska stoi, netografia przykład…