ISBN

9788380736122: Wydawnictwo

Format

17.99: https://woblink.com/ebook/odyseusze-zemsta-krolowej-piratow-tom-3-agnieszka-stelmaszyk-32056u

Cena:


ISBN

9788380644007: Wydawnictwo

Format

15: https://woblink.com/ebook/kosciol-prawoslawny-a-rzeczpospolita-polska-zarys-historyczny-1370-1632-kazimierz-chodynicki-32268u

Cena:


Niki i Tesla. Pojedynek tajnych agentów

Autor: „Science Bob” Pflugfelder

Po schwytaniu gangu porywaczy i pokonaniu armii robotów jedenastoletnie rodzeństwo – Niki i Tesla Holt – marzą o krótkim wypoczynku. Czeka ich jednak trzecia zagadka. Okazuje się bowiem. że w domu ich ukochanego (i nieco szalonego) wujka Newta pojawił się szpieg! Kto wie. może chce wykraść rodzinne tajemnice?! Czy jest nim nowy asystent pracujący w laboratorium? Tępiciel insektów? Sprzątaczka? A może ktoś zupełnie nieoczekiwany? Aby odkryć tożsamość tajnego agenta. Niki i Tesla będą musieli stworzyć niesamowite gadżety. od maszyn kodujących i proszku do badania odcisków palców po kamery szpiegowskie i alarmy przeciwwłamaniowe. Co najważniejsze. instrukcje dotyczące ich budowy dołączono do książki. więc i ty możesz je skonstruować. 

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 7.99


ISBN

9788324046942: Wydawnictwo

Format

29.99: https://woblink.com/ebook/aktorki-lukasz-maciejewski-32222u

Cena:bez pożegnania mia sheridan, wakacje na korsyce, biblioteka analiz, fraszka na nabożną interpretacja, samantha young wszystko przed nami, dermatologia jabłońska, książka sposób na elfa, król duch słowacki, marcin komosa, kryminał 2019, zaginione kontynenty, nurty pedagogiczne, a jeśli to my, zorganizowana przestępczość, basia grabowska, największy sekret david icke pdf…