Włochy

Autor: Marcin Szyma

Włochy

Podróże jasne jak słońce!

Kraj. w którym mieszkańcy o kuchni wiedzą niemal wszystko. Rzym nazywany Wiecznym Miastem. Florencja. Wenecja. Mediolan. sielskie krajobrazy Toskanii. słoneczne wyspy. dziewicze plaże. sławne kurorty. wysokie góry – Włochy to idealne miejsce na wakacje. Przewodnik Pascal Holiday podpowie. co warto zobaczyć. które plaże są najpiękniejsze i gdzie spróbować lokalnych specjałów. Z jego pomocą odkryjesz ten kraj dla siebie. I będzie to urlop doskonały!

Wydawnictwo: Pascal

Cena: 19.9


ISBN

9788380532731: Wydawnictwo

Format

31: https://woblink.com/ebook/pozegnanie-z-nadmiarem-fumio-sasaki-30334u

Cena:


Jakość zasilania w sieciach z generacją rozproszoną

Autor: Irena Wasiak

Książka przedstawia i porządkuje całość zagadnień związanych z integracją rozproszonych źródeł energii z systemem elektroenergetycznym i wpływających na jakość zasilania. Zawiera oryginalny materiał ilustracyjny. będący efektem badań autorów. pochodzący z obliczeń symulacyjnych oraz badań na obiektach rzeczywistych. W kompleksowy sposób ujmuje problemy i zjawiska związane z integracją rozproszonych źródeł energii w sieciach odbiorczych niskiego i średniego napięcia i ich wpływ na jakość zasilania.

Publikacja jest adresowana do pracowników i studentów wyższych uczelni technicznych na wydziałach prowadzących kierunek elektroenergetyki i kierunki pokrewne oraz do pracowników spółek dystrybucyjnych energetyki i kadry

39.9: https://woblink.com/ebook/czolgi-irmina-wala-pegierska-justyna-mrowiec-michal-pegierski-grazyna-jedrzejec-marcin-fabijanski-miroslawa-szymanska-grzegorz-siwek-tomasz-zajbt-richard-ogorkiewicz-michal-ostrogorski-30584u

Cena:


Diabelskie szczęście

Autor: Kimberly Van Meter

Rudowłosa kobieta z ustami stworzonymi do pocałunków. z grubym plikiem banknotów w dłoni? I żądaniem. by natychmiast lecieć do Ameryki Południowej? J.T. nie potrafi oprzeć się pokusie. Jego firma czarterowa stoi na skraju bankructwa. taki lot to zrządzenie losu. Dawny pilot wojskowy nie pyta o nic więcej i startuje. zwłaszcza że na pas wjeżdża samochód. z którego padają strzały. Wtedy J.T. uświadamia sobie. że mogą nie wyjść z tej opresji cało i że pożąda tej kobiety jak żadnej dotąd…

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 7.99


Kreatywne Szkoły

Autor: Ken Robinson

W książce Kreatywne szkoły Ken Robinson rozwija myśli zawarte w swojej słynnej prelekcji „Czy szkoły zabijają kreatywność” i prezentuje przełomowe. praktyczne rozwiązania dotyczące kluczowej kwestii dla współczesnych społeczeństw: transformacji szkół i systemów edukacji.

Robinson krytykuje przestarzały. przemysłowy model edukacji i pokazuje. jak wdrożyć wysoce spersonalizowany. ekologiczny model. który pozwala na wykorzystanie bezprecedensowych możliwości XXI wieku. by wykształcić całe osobowości uczniów i przygotować ich do wyzwań współczesnego świata.

Książka Kreatywne szkoły – pełna przykładów. przełomowych badań i rekomendacji profesjonalistów z całego świata. a także napisana z właściwym Robinsonowi wciągającym stylem i poczuciem humoru – zainspiruje na

24: https://woblink.com/ebook/moj-ojciec-moj-przyjaciel-andre-stern-arno-stern-30955u

Cena: Arno Stern


Koncert dla króla

Autor: Michelle Smart

Książę Talos Kalliakis poszukuje skrzypka. który zagra koncert podczas uroczystości jubileuszowej na cześć króla. Książę przesłuchał już wielu wybitnych muzyków. lecz dopiero gdy usłyszał grę Amalie Cartwright. poczuł. że znalazł właściwą osobę. Ku jego zdumieniu Amalie odmawia zaszczytu. lecz on nie zamierza przyjmować jej odmowy. Nawet gdy się dowiaduje. jakie są powody…

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 7.99


ISBN

9788380835863: Wydawnictwo

Format

32: https://woblink.com/ebook/sanatoryjny-romans-z-inspiracja-aneta-wybieralska-30952u

Cena:piekielna miłość pdf chomikuj, 5 języków miłości dla mężczyzn, izomeria związków kompleksowych, wydawnictwo studio astropsychologii, judenjagd pdf, roland barthes mitologie, jestem nieletnią żoną pdf, jennifer wright, rosyjska księżniczka pdf, więziennictwo w polsce, podręcznik do francuskiego pdf, sekretne życie ceecee wilkes, bóg urojony audiobook, adam przechrzta cień, marek m, wypalony znak, racjonalna terapia zachowania pdf…