Żebraczka spod kościoła Świętego Sulpicjusza

Autor: Ksawery de Montepin

Hrabia Emmanuel d’Areynes. stojąc u progu śmierci po ataku apopleksji. myśli już tylko o rozporządzeniu swoim majątkiem tak. by nie dostał się on w niepowołane ręce: pruskiego najeźdźcy lub męża bratanicy – cynicznego rozpustnika i hulaki. Gilberta Rollina. Bratanek hrabiego. młody i nieskazitelny ksiądz Raul. przychodzi z pomocą w sporządzeniu testamentu w taki sposób. aby kapitał został zabezpieczony dla mającego się narodzić dziecka Gilberta i Marii Henryki.

Joanna Rivat niedawno wyszła za mąż. Teraz wiedzie ubogie. lecz szczęśliwe życie u boku kochającego męża. Pawła. z którym spodziewa się dziecka.

Gdy wojska pruskie podchodzą pod Paryż i zwykli obywatele muszą stanąć do walki. a ludzka podłość upomina się coraz bardziej o zabezpiecze

:

Cena:


Złoty pałac

Autor: Maggie Cox

Szejk Zafir el-Kalil uwierzył plotkom. że jego ukochana Darcy go zdradza. i nie chciał jej więcej widzieć. Darcy nie zdążyła mu nawet powiedzieć. że jest w ciąży. Samotnie wychowywała dziecko przez cztery lata. lecz na wieść o zaręczynach Zafira uznała. że jednak szejk powinien wiedzieć. że ma syna. Udaje jej się dostać do pałacu. lecz najtrudniejsze dopiero przed nią…

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 7.99


Zarządzanie milenialsami

Autor: Chip Espinoza

Roszczeniowi. leniwi. niecierpliwi i nielojalni – milenialsi nie cieszą się popularnością wśród pracodawców. Stopniowo przejmują jednak rynek pracy i już niedługo stanowić będą najliczniejszą grupę pracowników na świecie. Już niebawem szefowie staną więc przed wyborem: dogadać się z milenialsami albo co kilka miesięcy otwierać nowe rekrutacje w oczekiwaniu na pokolenie myślące podobnie do nich. które może nigdy nie nadejść.

Zarządzanie milenialsami to drugie wydanie klasycznej pozycji Espinozy i Ukleji. Korzystając z literatury. kontaktów z firmami oraz własnych. poszerzonych badań autorzy pokazują. że problem może nie tkwić w milenialsach. lecz w menedżerach i tym. w jaki sposób podchodzą do pracowników.

<

45: https://woblink.com/ebook/historia-izraela-shapira-anita-135586u

Cena:


Spotkania biznesowe

Autor: Brian Tracy

Spotkania nie są stratą czasu. jeśli są właściwie prowadzone. Brian Tracy. podczas dziesiątków lat działań konsultingowych na całym świecie. bezpośrednio nauczył się. co jest ważne. by były one efektywne. W tym zwięzłym poradniku dzieli się on prostymi ideami. które możesz wykorzystać. by zebrania stały się znacznie lepszymi narzędziami do rozwiazywania problemów. podejmowania decyzji. wymiany pomysłów i szybkiego dochodzenia do oczekiwanych rezultatów. Dowiesz się z niego jak:

  • Określić agendę spotkania.
  • Ustalić strukturę ze względu na charakter spotkania: w cztery oczy lub grupowe. informacyjne. służące do rozwiązywania problemów. wewnętrzne lub zewnętrzne.
  • Panować nad dyskusją.
  • Unikać niebezpiecze

    Wydawnictwo: Psychoskok

    Cena: 9.9    audiobook 365 dni, milan kundera książki, michał rauszer, syn mafii samanta louis pdf, neonatologia świetliński pdf, renata szczepanik, psychosomatyka pdf, lego harry potter lata 5-7 poradnik, paulina rumińska, gofrowe serce, dragon age inkwizycja szmaragdowe mogiły, róża żeromski, pięcioro, małgorzata niemiec, powtórzenie do egzaminu gimnazjalnego geografia pdf, oprzeć się, expeditions viking solucja, audibooki, slady na piasku, forum intymne, gramatyka matura, andrzej hejmej, niebieska porcelana…