ISBN

9788380873643: Wydawnictwo

Format

44.9: https://woblink.com/ebook/po-pierwsze-zysk-mike-michalowicz-124539u

Cena:


Bańka

Autor: Siri Pettersen

Sięgnij po magiczną kulę – przygoda jest na wyciągnięcie ręki!

Brawurowa i cudowna książka! Wyjątkowe połączenie magii i rzeczywistości.

12-letnia Kine musi wstawać rano. musi chodzić do szkoły i na pływalnię. musi żyć z przezwiskiem Bańka. a na dodatek musi śpiewać w beznadziejnym chórze gwiazdkowym. Musi żyć według durnych reguł. w durnym miasteczku. w durnym świecie.

Ale pewnego dnia zdarza się cud! Znajduje szklaną kulę. która daje jej schronienie przed światem. Bańka zamieszkuje w bańce. która potrafi latać i spełnia życzenia!

Co z tego wyniknie i jak potoczy się historia Kine? O tym właśnie opowiada ta cudownie kąśliwa. dowcipna. ale i bardzo pouczająca książka.

Wydawnictwo: REBIS

Cena:


ISBN

9788363444525: Wydawnictwo

Format

25: https://woblink.com/ebook/tylesmy-juz-przeszli-dziennik-pisany-w-bunkrze-zolkiew-1942-1944-clara-kramer-anna-wylegala-125429u

Cena: Anna Wylegała


ISBN

9788301197094: Wydawnictwo

Format

49: https://woblink.com/ebook/polski-teatr-po-upadku-komunizmu-olga-smiechowicz-126189u

Cena:jak poderwac, ślepnąć od świateł do pobrania, król mrówek, pani kebab, rachunek kosztów dla inżynierów, rysa igor brejdygant, anna siewierska chmaj, john rawls teoria sprawiedliwości, pilch maja, tadeusz cymański barbara cymańska, 50 wielkich mitów psychologii popularnej pdf, jarosław brach, handel ludzmi w polsce, alan carr jak rzucić palenie pdf, przyimki i spójniki ćwiczenia, aplikacja do czytania książek android, programowanie gra, warto czekać, maria ptak…