Obóz treningowy

Autor: Jon Gordon

Czy masz już dość porażek i nieosiągniętych celów?

Czy pragniesz wreszcie zdobyć szczyt?

Wybierz się na Obóz Treningowy wraz ze swoja drużyną (z pracy. kościoła. szkoły. rodziny) i odkryj co to znaczy być najlepszym. Nie musisz nigdzie jechać. wystarczy. że przeczytasz tą inspirującą książkę. napisaną w duchu bestselleru Autobus Energii.

 

Jon Gordon w swej karierze współpracował z najlepszymi drużynami sportowymi. międzynarodowymi organizacjami oraz ludźmi sukcesu związanymi z różnymi dziedzinami życia. Zaobserwował. że ci ludzie – najlepsi z najlepszych – mają pewne cechy wspólne. których brak innym. Robią proste rzeczy trochę inaczej. niż cała reszta. Są to niewielkie różnice. które dają wielkie rezultaty.

:

Cena:


Nowy początek

Autor: Louise Allen

Świat lady Isabel Jarvis. córki earla Bythorn. runął jak domek z kart. Tuż przed ceremonią ślubną umiera jej ukochany. a wkrótce Isabel zostaje skompromitowana podczas przyjęcia. Niesłusznie oskarżona o rozwiązłość wyjeżdża do krewnych w Cambridgeshire. aby uciec od towarzystwa i pozwolić ojcu uciszyć plotki. Na miejscu poznaje architekta. Gilesa Harkera. Giles i Isabel spędzają ze sobą coraz więcej czasu i wkrótce rodzi się między nimi uczucie. Kiedy jednak wszystko zmierza ku szczęśliwemu zakończeniu. na jaw wychodzi sekret Isabel. który nie tylko podda próbie uczucie Gilesa. ale zagrozi pozycji całej rodziny Jarvisów…

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 10.99


Nowe idee zarządzania publicznego

Autor: Ewa Marciniak

Zarządzanie publiczne stanowi jedną z kluczowych orientacji badawczych na gruncie praktycznie zorientowanych nauk społecznych. Jednocześnie jest to kluczowy wymiar funkcjonowania sfery publicznej. Refleksja nad problemami tak rozumianego zarządzania podlega też różnym trendom. pozostaje w związku z dominującymi orientacjami ideologicznymi. a w przypadku Polski – w bezpośrednim związku z zamierzoną konwergencją do zachodnich wzorów. uznawanych – często bezkrytycznie – za godne naśladowania. Teksty. które składają się na tę książkę. przynoszą wielomiarowy obraz zarządzania publicznego. Autorzy podejmują próbę krytycznej prezentacji „nowych idei”. odnoszą się jednak również do koncepcji silnie zakorzenionych w tradycji badawczej. Jednym z

15.75: https://woblink.com/ebook/uwarunkowania-rozwoju-energetyki-w-zakresie-polityki-energetycznej-i-regulacyjnej-grazyna-wojtkowska-lodej-andrzej-graczyk-andrzej-t-szablewski-133397u

Cena: Andrzej Graczyk


Erotyczne fantazje

Autor: Dani Wade

Wypadek samochodowy zmusza mistrza kierownicy Luke’a Blackstone’a do powrotu do rodzinnego Black Hills. Tam ma poddać się dalszej rehabilitacji i odzyskać siły. Jego rehabilitantką zostaje Avery Prescott. Niegdyś pulchna. zadurzona w nim nastolatka. teraz świetna profesjonalistka. ale też piękna kobieta. Luke. który dotąd marzył tylko o powrocie na tor. zaczyna marzyć także o niej…

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 7.99


Dzieła wszystkie. tom 5

Autor: Mistrz Eckhart

Wydawnictwo „W drodze” nadając niniejszej edycji tytuł Dzieła wszystkie. odnosi tę formułę do dzieł wszystkich Mistrza Eckharta (dotąd odnalezionych i wydanych w Niemczech). które powstały w języku niemieckim (Spätmittelhochdeutsch). Oprócz tego istnieje cały zbiór dzieł łacińskich (Die latteinischen Werke. wyd. A. Zimmermann. L. Sturlese. t. 1-5).

W oczekiwaniu na tłumaczenie IV tomu Kazań Mistrza Eckharta oddajemy do rąk czytelników. tom V Dzieł wszystkich. na które składają się Traktaty. Tematyka Traktatów Eckharta w wielu wypadkach jest taka sama jak w Kazaniach. Odnosi się to zwłaszcza do takich centralnych zagadnień. jak dokonujące się w głębi duszy zjednoczenie człowieka z Bogiem oraz umożliwiające je „odosobnienie” (Abgeschiedenheit) człowieka albo inaczej: „wyrzeczenie”. uwalniające go od niewłaściwego stosunku do dóbr doczesnych i stwarzające w nim warunki do przebóstwiającego działania Bożego.

Wydawnictwo: W Drodze

Cena: 39.99kaszmir wojna, współczesny konflikt zbrojny, maja wojciechowska, my fajnopolacy, tak sobie myślę, osutka ciążowa, coś pożyczonego pdf, jacek piekarski, cenia, pałkiewicz dubaj, rzeka kłamstwa online, akta odessy, zagadnienia rodzajów literackich, ryszard kantor, krystyna lisiecka, bajki królowa śniegu, janusz i starszy, bracia slater ryder pdf pl, mechatronika pdf, morfologia bajki magicznej, strategia ekspansji, z offu…