https://woblink.com/product-publication/download/139967/epub

1:

:

Cena:


https://woblink.com/product-publication/download/141169/pdf

1: Autor

Autor

Bartosz Wojciechowski:

Cena:


Uszkodzenia autoimmunologiczne – ukryta przyczyna chorób. Jak wyeliminować otyłość. chroniczne zmęczenie i inne groźne objawy

Autor: O’Bryan Tom

Czy na pewno ten problem Cię nie dotyczy?

Miliony ludzi cierpią wskutek schorzeń autoimmunologicznych. a większość z nich nie jest tego nawet świadoma. To właśnie te dolegliwości stanowią główną przyczynę większości przypadków tycia. zaburzeń funkcjonowania mózgu. wahań nastrojów oraz chronicznego zmęczenia. Ostatecznie rozwijają się w pełnoobjawową chorobę Alzheimera. stwardnienie rozsiane. osteoporozę. cukrzycę i toczeń. Stoją również za pojawianiem się chorób serca i nowotworów.

 

Zareaguj zanim będzie za późno!

Znajdziesz tutaj dwa trzytygodniowe plany naprawcze organizmu. Przez pierwsze 21 dni będziesz korzystać z jadłospisu inspiro

Wydawnictwo: Psychoskok

Cena: 6.9


ISBN

9: o. Remigiusz Recław SJ

Ojciec Remigiusz Recław znany jest ze swojego zaangażowania w ruch charyzmatyczny i dzieła ewangelizacyjne. „Chodzić po wodzie” to zapis fascynującej rozmowy z tym wyjątkowym kapłanem. który nieustannie przekonuje. że trzeba bezgranicznie zaufać Chrystusowi i odważyć się na wyjście ze świadectwem wiary poza burty swego wygodnego życia. W tym niezwykle szczerym wywiadzie ojciec Remigiusz dzieli się z czytelnikami przejmującym świadectwem swoich prób opuszczania bezpiecznej „duszpasterskiej łodzi” i wychodzenia na nieznane wody nowej ewangelizacji oraz charyzmatycznej odnowy Kościoła. 

Daj się ponieść porywającej lekturze. dzięki której dowiesz się m.in.:

 • kto jest prawdziwym charyzmatykiem.
 • czy każdy chrześcijanin powinien modlić się ję

  29.9: https://woblink.com/ebook/cuda-ktore-zmienily-swiat-aleksandra-polewska-140703u

  Cena:


  Dylemat Oliwii Black

  Autor: Barbara Taraszkiewicz

  Na pierwszy rzut oka życie Oliwii przypomina bajkę. Jest szczęśliwą żoną i matką. mieszka w eleganckim apartamencie w Warszawie u boku przystojnego męża. wziętego prawnika. Z czasem jednak zauważa. że ceną za życie w luksusie jest bezwzględne podporządkowanie mężowi i jego apodyktycznej matce. Zdecydowana walczyć o swoją niezależność. wbrew opinii rodziny męża rozpoczyna pracę w korporacji w Oslo. Służbowy pobyt z dala od domu sprawia. że Oliwia zaczyna sobie zdawać sprawę z tego. jak wielką pomyłką było jej małżeństwo. zwłaszcza odkąd w jej otoczeniu pojawia się tajemniczy nieznajomy… Czy uda jej się pokierować własnym życiem tak. by odzyskać spokój ducha i szczęście? Czy w pogoni za uczuciem. jakiego do tej pory nie znała. podejmie decyzje. które okażą się właściwe? 22: https://woblink.com/ebook/halloween-zabawa-czy-zagrozenie-andrzej-ks-zwolinski-140232u

  Cena:  myslenie pytaniami, justyna drzewicka niepowszedni, william james cytaty, księżniczka marsa pdf, paranormal romans, polscy kompozytorzy współcześni, obudź w sobie olbrzyma pdf pobierz, zapatrzona, żołnierz rzymski, słownik terminów psychologicznych pdf, doświadczenie wulkan, audio buk, ile lat ma noah beck, książka sodoma, ćwiczenia ortograficzne dla klasy 6 do wydruku, heinrich rickert, dotyk anioła książka, www wydawnictwoamber pl…