City 4. Antologia polskich opowiadań grozy

Autor: Praca Zbiorowa

Zbiory z cyklu ‚City’ to seria wyjątkowa. zawierająca krótkie formy narracyjne pisane przez wielu autorów. utrzymane przede wszystkim w konwencji grozy. Koncepcja taka rzeczywiście dominowała do tej pory i zdawała egzamin w stu procentach. a przy tym olbrzymią zaletą było uczynienie leitmotivem obszaru miasta.

Tak jak rozkwitają. ewoluują i pożerają przestrzeń metropolie. tak i same antologie ‚City’ musiały tym regułom ulegać. skoro reprezentować miały to. co dla terytorium zurbanizowanego charakterystyczne. I choć nie zmienia się drobiazgowość i elegancja doboru tekstów. to czwarta odsłona zbioru pokazuje czytelnikowi zupełnie nowe pomysły artystyczne. a przede wszystkim wychodzi już dobitnie i wyraźnie poza ścisłe ramy dotychczasowo p

:

Cena:


ISBN

9788381192392: Wydawnictwo

Format

30: https://woblink.com/ebook/chihuahua-100-psa-w-psie-marta-paszkiewicz-133729u

Cena:


Jestem już normalna?

Autor: Bourne Holly

Wszystko. czego pragnie Evie. to bycie „normalną”. I teraz. kiedy już niemal odstawiła leki. chodzi do nowej szkoły. w której nikt nie zna jej przeszłości. a na liście do odhaczenia została jej już tylko jedna rzecz. zanim przyzna się przed sobą. że jest już normalna. Ale związki mogą nieźle namieszać w głowie – to coś. o czym nowe przyjaciółki Evie. Amber i Lottie. wiedzą aż za dobrze. Ale jak dziewczyny mają ją uchronić przed popełnieniem strasznego błędu. jeśli nic nie wiedzą o jej sekretach?

Wydawnictwo: Zielona Sowa

Cena: 24.9


ISBN

9788379769339: Wydawnictwo

Format

31.9: https://woblink.com/ebook/szlaki-macfarlane-robert-133401u

Cena:zanim umarłam, praktyczna kosmetologia krok po kroku, cokolwiek to znaczy, metodologia badań pedagogicznych pdf, ustawa o ochronie osób i mienia pdf, rosemary rogers, krolowa margot, przewartościowanie wartości, kultura starozytnej grecji, samuel huntington zderzenie cywilizacji, legendy zamków sudeckich, słownik ortograficzny pdf, snowboard gra, rosiak dariusz, jakub basista…