ISBN

9788395277702: Wydawnictwo

Format

11.5: https://woblink.com/ebook/maly-lord-wydanie-dwujezyczne-z-gratisami-frances-hodgson-burnett-138106u

Cena:


Florence Grace

Autor: Tracy Rees

Florence Buckley jest sierotą i mieszka w Kornwalii. tajemniczej krainie wichur i wrzosowisk. Mimo trudnych warunków jest zadowolona ze swojego losu. Piękno przyrody sprawia. że czuje się wolna i szczęśliwa. Czy wypada oczekiwać od życia więcej?

Kiedy Florrie kończy piętnaście lat. poznaje sekret. który wywraca jej świat do góry nogami. Okazuje się. że jest spokrewniona z bogatą rodziną Graceʼów należącą do londyńskiej śmietanki towarzyskiej. Z dnia na dzień przenosi się ze wsi do stolicy. z biedy do luksusu.

Czy jednak nowe życie spodoba się dziewczynie z wrzosowisk? Czy oderwana od wszystkiego. co ją ukształtowało. nauczy się zasad rządzących nowym. dziwnym światem? Czy oprze się pokusom? A może pozwoli porwać namiętności do tajemniczego i mrocznego Turlingtona Graceʼa?

„Tracy Rees to nowa mistrzyni romansu historycznego”.

LUCINDA RILEY. autorka bestsellerów „Sunday Timesa”

„Wyjątkowo mądra. inteligentna. głęboka książka. Można odnieść wrażenie.

że zawiera odpowiedzi na połowę pytań zadawanych przez życie”.

JOANNA COURTNEY. autorka The Chosen Queen

Tracy Rees urodziła się w południowej Walii. Ukończyła Uniwersytet Cambridge i przez osiem lat z powodzeniem zajmowała się zawodowo pisaniem tekstów typu non-fiction. Pracowała jako terapeutka i prowadziła szkolenia w tej dziedzinie. Zwyciężczyni konkursu „Search for a Bestseller” Richarda i Judy oraz laureatka nagrody LoveStories na najlepszy romans historyczny.

Wydawnictwo: Czarna Owca

Cena: 34.99


ISBN

9788301202842: Wydawnictwo

Format

79: https://woblink.com/ebook/prezentacje-i-wystapienia-w-biznesie-mariusz-trojanowski-139417u

Cena:kometa nad doliną muminków pdf, maciej muller, śmierć szkic, zarządzanie teoria i praktyka pdf, celina olszak, uroda piękno, trening ikigai, fonetyka a fonologia, cherezińska płomienna korona, fizjoterapia w chirurgii, agatha cristie, ja, inkwizytor. wieże do nieba, sprawdziany z matematyki dla klasy 2 szkoły podstawowej do wydrukowania, sandra brown furia, dziewczyna z zielonym szmaragdem, jego orgazm później, bardzo zimna wiosna, w brzuchu wieloryba…