ISBN

9788379004218: Wydawnictwo

Format

19.9: https://woblink.com/ebook/skarby-cara-aleksandra-wojciech-motylewski-17823u

Cena:


Neuroedukacja. ak wykorzystać potencjał mózgu w procesie uczenia się

Autor: Wiesław Sikorski

W ostatnim czasie dostrzegamy wzrost zainteresowania psychologów i pedagogów wynikami badań mózgu przy użyciu nowoczesnych technik neuroobrazowania – zwłaszcza funkcjonalnego rezonansu magnetycznego i tomografii komputerowej. Na podstawie tych wyników zmierza się do weryfikacji dotychczas stosowanych metod nauczania i uczenia się. Możliwość bezinwazyjnego monitorowania pracy mózgu podczas uczenia pozwala niejako „zobaczyć”.  „jak uczy się mózg”. i określić. co należy zrobić. by edukacja szkolna była bardziej „przyjazna neuronom”.W książce podjęto próbę odpowiedzi na pytanie. czy nowa wiedza o mózgu jest na tyle wiarygodna i wystarczająca. żeby na jej podstawie stworzyć nową strategię nauczania w szkole.

Wydaw:

Cena:


https://woblink.com/product-publication/download/18898/pdf

1:

:

Cena:


Narodziny Wenus i inne szkice renesansowe

Autor: Ryszard Kasperowicz

Pierwsze polskie tłumaczenie pism wybitnego historyka i teoretyka sztuki. Na tom składają się jego najważniejsze teksty. poświęcone głównie sztuce włoskiego i niemieckiego renesansu. Warburg przygląda się symbolicznym obrazom Botticellego oraz znaczeniu sztuki dla mieszczaństwa Florencji w epoce Quattrocenta. interpretuje znaczenie sztuki w twórczości Dürera. odczytuje symbolikę fresków w Palazzo Schifanoia w Ferrarze oraz analizuje antyczne wyobrażenia astrologiczno-magiczne i ich wpływ na kulturę wizualną czasów Lutra. Tom został opatrzony wstępem Ryszarda Kasperowicza. prezentującym sylwetkę Warburga i analizującym jego poglądy na sztukę. oraz notą edytorską autorstwa uznanej badaczki twórczości niemieckiego uczonego – Katti Mazzucco.

29.9: https://woblink.com/ebook/oczy-smoka-stephen-king-18615u

Cena:


Skuteczny menedżer . Czego nie uczą w szkole o zarządzaniu ludźmi

Autor: Marta Pawlikowska-Olszta

Ty też możesz być świetnym menedżerem! Poznaj najważniejsze narzędzia zarządzania ludźmi i sprawdź. jak wprowadzić je w życie.

Znajomość najważniejszych praw psychologii pomoże ci zrozumieć. jak wpływać na pracowników i ich motywować. Poznasz sprawdzone zasady działania w typowych sytuacjach: od zatrudniania pracownika. przez budowanie zespołu i kontrolę nad jego działaniem. aż po zwalnianie podwładnego. Dowiesz się. jak utrzymywać kreatywność w zespole. udzielać konstruktywnej informacji zwrotnej i odpowiednio delegować działania. W książce znajdziesz pytania nurtujące najbardziej wnikliwych menedżerów – oraz konkretne odpowiedzi i wskazówki eksperta.

29.99: https://woblink.com/ebook/wyspa-joanna-miszczuk-17597u

Cena:remigiusz mróz życie prywatne, królestwo rhodoków, niepełnosprawność słuchowa stopnie, miesięcznik claudia, średniowieczna opowieść z fantastycznymi zwierzętami, przywództwo wyższego stopnia, białe kruki, wyrwa wojciech chmielarz, holocaust (miniserial), piotr balazs, a więc wojna ziemkiewicz, ołowiany świt pdf, złe spojrzenia, marcin gawrycki…