ISBN

9788374829182: Wydawnictwo

Format

20.4: https://woblink.com/ebook/dotknieta-przez-niebo-nancy-ravenhill-140575u

Cena:


1

:

:

Cena:


https://woblink.com/product-publication/download/141176/epub

1:

:

Cena:


Przychody z innych źródeł – kiedy trzeba je wykazać w informacji rocznej

Autor: Szymankiewicz Marcin

Podmioty wypłacające przychody z innych źródeł nie pobierają od nich zaliczek na PIT. Po zakończeniu roku mają natomiast obowiązek przekazać podatnikowi informację. w której wykazują wypłacone mu kwoty. Pozwala to podatnikowi samodzielnie rozliczyć uzyskany przychód w zeznaniu rocznym. Do końca roku przychody z innych źródeł powinny być wykazywane w informacji PIT-8C. Od 1 stycznia 2019 r. będą one wykazywane w specjalnie do tego wyodrębnionej nowej pozycji informacji PIT-11. Taką zmianę zaplanowało Ministerstwo Finansów.

Niezależnie od tego. w jakiej informacji podatnik wykaże dochody z innych źródeł. wątpliwości podatników w przypadku tego źródła przychodów. pozostają takie same. Publikacja przedstawia

31.2: https://woblink.com/ebook/samochod-osobowy-w-firmie–141159u

Cena:


Sto razy Sierpem

Autor: Jacek Sierpiński

Jacek Sierpiński – od końca lat 80. XX wieku działacz społeczny. popularyzator libertarianizmu. bloger. komentator rzeczywistości społecznej i politycznej. Do początku obecnego wieku związany z ruchem anarchistycznym. obecnie członek Stowarzyszenia Libertariańskiego. W 2014 roku kandydował do Parlamentu Europejskiego z listy Demokracji Bezpośredniej. Z zawodu informatyk. Publikował również wiersze i opowiadania. m. in. w ‚Fantastyce’ i ‚Nowej Fantastyce’.

Ebook zawiera sto wybranych jego tekstów publicystycznych z lat 1996-2018. ‚Dostaje się’ w nich lewicy. prawicy i centrum. feministkom i korwinistom. klerykałom i antyklerykałom. a przede wszystkim władzy. Można przeczytać. czemu nie ma sensu dzielić liberalizmu na ‚gospodarczy’ i ‚obyczajowy’. dlaczego wbrew popularnym argumentom dlaczego historie śmierci J

Autor: Russell S. Donda

Cena:test wechslera pdf, iwona cieślak, remigiusz mróz w kręgach władzy, czarny mag pierwszy rok, asystowanie w stomatologii pdf, wideoblogi, zapomnieć języka w gębie, pytania do lektury sposób na elfa, karta badania mowy, kabarety prl, cesarz nihon-ja, marketing usług pdf, ibuk pl, e-boki, burzliwe dzieje pirata rabarbara…