Twin Sombreros

Autor: Zane Grey

A novel of honor lost. redemption found. and rip-roaring wild adventure from the original master of the American Western. Falsely accused of murdering Allen Neece. cowboy Brazos Keene had narrowly escaped a lynch mob. With his name at last cleared. Keene discovered that Neece’s twin sisters had being forced off their ranch after the death of their brother. something that honorable cowboy Brazos Keene couldn’t allow to happen. Brazos made a pledge to track down their brother’s killers and get the ranch back. He became an instrument of vengeance. furiously shooting his way through the web of lies and greed that now hangs over Twin Sombreros Ranch. But Brazos also found himself hopelessly in love with both twins!

Wydawnictwo: KtoCzyta.pl

Cena: 5.51


Bóg lubi tych. którzy walczą

Autor: Franciszek Kucharczak

Redaktor „Gościa Niedzielnego”. autor kultowych felietonów opowiada o swojej wierze. powołaniu oraz doświadczeniach Bożego prowadzenia i objawiania się Jego mocy w swoim życiu. Pokazuje. co w świetle wiary znaczy być mężczyzną i jaką rolę odgrywają w tym walka i modlitwa. Przekonuje. że oddanie swojego życia Jezusowi to najlepsza inwestycja. jaką może poczynić myślący rozsądnie człowiek.

W książce Bóg lubi tych. którzy walczą przeczytacie m.in.:

 • jak autor odkrył. że jest łajdakiem;
 • za co wyrzucono go z ministrantów;
 • jak w pewne niedzielne popołudnie spadła na niego radość;
 • jak Bóg go rozpieszcza;
 • jaką polisę ubezpieczeniową dała swoim dzieciom jego mama;
 • o oświadczynach w Kaplicy Miłosierdzia

  :

  Cena:


  ISBN

  9788380640375: Wydawnictwo

  Format

  39: https://woblink.com/ebook/sledzenie-poczatku-narodow-slowianskich-wawrzyniec-sawicki-31618u

  Cena:  nie mój dług pdf, śmiertelna rozgrywka, biblia mobi, oprycznik, anatomia uległości pdf, książki o miłości pdf, witold morawski, psychologia ludzka, przemiana gąsienicy w motyla, współcześni snajperzy, penelope douglas birthday girl, wiem co jem książka, smak szczęścia agnieszka maciąg, 59 sekund. pomyśl chwilę zmień wiele, marketing polityczny pdf, 365 dni chomikuj film, proces pielęgnowania poród fizjologiczny, bombel…