Dwoje nie do pary. Rzęsy i nonsensy

Autor: Olivia S.

Bohaterka książki to mieszkanka wielkiego miasta. przeklinająca poranne korki. dręczona wyrzutami sumienia. kiedy zaśpi na zajęcia fitness. i lecząca smutki kolejną sukienką zakupioną on-line. W dzienniku opowiada o perypetiach w swoim związku. życiu we współczesnym świecie oraz o kobiecych potrzebach. Bez cenzury relacjonuje codzienne sytuacje. czułe przekomarzania czy też temperamentne sprzeczki. W powietrzu nieustannie unosi się atmosfera nieskrywanego erotyzmu. a pikantne szczegóły małżeńskiego pożycia bynajmniej nie stanowią tabu. Spotykamy więc bohaterów w sytuacjach bardzo przyziemnych: podczas urządzania mieszkania. przyrządzania posiłków. w chorobie. na imprezie. w łóżku… ¬ czyli zupełnie jak w reality show…

Książka dobitnie i z

:

Cena:


Bóg lubi tych. którzy walczą

Autor: Franciszek Kucharczak

Redaktor „Gościa Niedzielnego”. autor kultowych felietonów opowiada o swojej wierze. powołaniu oraz doświadczeniach Bożego prowadzenia i objawiania się Jego mocy w swoim życiu. Pokazuje. co w świetle wiary znaczy być mężczyzną i jaką rolę odgrywają w tym walka i modlitwa. Przekonuje. że oddanie swojego życia Jezusowi to najlepsza inwestycja. jaką może poczynić myślący rozsądnie człowiek.

W książce Bóg lubi tych. którzy walczą przeczytacie m.in.:

 • jak autor odkrył. że jest łajdakiem;
 • za co wyrzucono go z ministrantów;
 • jak w pewne niedzielne popołudnie spadła na niego radość;
 • jak Bóg go rozpieszcza;
 • jaką polisę ubezpieczeniową dała swoim dzieciom jego mama;
 • o oświadczynach w Kaplicy Miłosierdzia

  :

  Cena:


  Al Bekri o Polakach i ich sąsiadach. Lista władców Polaków według literatury niemieckiej

  Autor: Władysław Łebiński

  UWAGA! e-book jest skanem zapisanym w formacie PDF.

  Plik pdf uniemożliwia przeszukiwanie i kopiowanie tekstu.

  REPRINT. Abu ‚Abd Allah al-Bakri. w polskiej literaturze często jako Al Bekri (ur. ok. 1014 w Huelva. zm. 1094) – hiszpańsko-arabski geograf. historyk i filolog. W swej Księdze dróg i królestw zawarł kompilację z opisów krajów Słowian. w tym kraju M’ško (identyfikowanego z Polską Mieszka I). oparty na relacji Ibrahima ibn Jakuba i dziełach Al-Masudiego. (z Wikipedii). Niniejsza publikacja zawiera dwa opracowania dotyczące relacji Al Bakriego pióra Władysław Łebiński. Franciszek Piekosińskiego. Dodatkowo na końcu książeczki umieszczono spis władców Polski opracowany przez Niemc

  8: https://woblink.com/ebook/liliowa-dolina-tomasz-a-kempis-32109u

  Cena:


  Materiał na Pulitzera

  Autor: Kathryn Ross

  Milioner Marco Lombardi jest nieustannie celem zainteresowania plotkarskich magazynów. By raz na zawsze uwolnić się od dziennikarki Isobel. która uparcie depcze mu po piętach. godzi się na wywiad. Rozmowa z nią nieoczekiwanie wykracza poza przyjęte ramy…

  Wydawnictwo: Harlequin

  Cena: 7.99


  Dwoje nie do pary. Rzęsy i nonsensy

  Autor: Olivia S.

  Bohaterka książki to mieszkanka wielkiego miasta. przeklinająca poranne korki. dręczona wyrzutami sumienia. kiedy zaśpi na zajęcia fitness. i lecząca smutki kolejną sukienką zakupioną on-line. W dzienniku opowiada o perypetiach w swoim związku. życiu we współczesnym świecie oraz o kobiecych potrzebach. Bez cenzury relacjonuje codzienne sytuacje. czułe przekomarzania czy też temperamentne sprzeczki. W powietrzu nieustannie unosi się atmosfera nieskrywanego erotyzmu. a pikantne szczegóły małżeńskiego pożycia bynajmniej nie stanowią tabu. Spotykamy więc bohaterów w sytuacjach bardzo przyziemnych: podczas urządzania mieszkania. przyrządzania posiłków. w chorobie. na imprezie. w łóżku… ¬ czyli zupełnie jak w reality show…

  Książka dobitnie i z

  :

  Cena:


  Dalila

  Autor: Jason Donald

  Poruszająca opowieść kobiety. która nie może odnaleźć swojego miejsca na świecie

  Irene Dalila Mwathi to Kenijka z ciężkim bagażem doświadczeń. Kiedyś pragnęła zostać dziennikarką. teraz marzy jedynie o bezpieczeństwie. Musi uciec z ojczyzny. która ukazała jej najgorsze oblicze. Trafia do Londynu. gdzie w końcu planuje odnaleźć spokój. Zostaje zaatakowana przez ludzi. którym zapłaciła. aby ją ochraniali. Nie ma wyboru i całkiem sama musi wkroczyć w zupełnie obcy świat. Liczne. spotkania z prawnikami i doświadczenia z ośrodkami dla imigrantów są dla niej przejściem przez mękę. Kobieta uświadamia sobie. że musi zmierzyć się z czymś równie niebezpiecznym jak przemoc. której doświadczyła w Kenii.

  Napisana z wdziękiem. wyczuciem i pasją opowieść prowokuje do myśleni

  24.9: https://woblink.com/ebook/12-kropel-zycia-katarzyna-nowak-karolina-kasprzak-roman-kawecki-31585u

  Cena: Karolina Kasprzak  chłopcy z placu broni wypracowania, matki które nie potrafią kochać pdf, anatomia skawina pdf, brian tracy sprzedaż, hillman james, w szkole chorążych krzyżówka, godawa, na pograniczu chemii i biologii, izrael katz, sezon na słoneczniki, dr thomas levy, władysław kołaciński żbik, matura rozszerzona angielski jaki poziom, biuro duchów, wstrząsnął, czasy nadchodzą nowe…