Ostatni jednorożec. Wydanie rozszerzone

Autor: Peter S. Beagle

Jednorogini żyła w lesie liliowym i pędziła żywot samotny. Pewnego dnia ruszyła w podróż w poszukiwaniu podobnych sobie. W towarzystwie nieudolnego magika Szmendryka i nieustraszonej Molly po raz pierwszy od urodzin poznaje uroki i trudy życia. Jej droga wiedzie do zamku podupadłego monarchy – i do konfrontacji z bestią. która wytrzebiła jej gatunek.

Nowe wydanie zawiera sequel do powieści – nigdy nie wydaną w Polsce nowelę Dwa serca – oraz zostało wzbogacone ilustracjami.

Wydawnictwo: Nowa Baśń

Cena: 30.9


Cwaniaki

Autor: Piotr Bojarski

Lato 1918 roku. 

W podzielonej miedzy trzech zaborców Polsce narodziła się nadzieja. 

Nareszcie. po 123 latach niewoli. ludzie zaczęli wierzyć. że być może uda się im odzyskać niepodległość. 

W tym czasie na terenie Europy działa wiele organizacji konspiracyjnych. a losy całego narodu spoczywały w dłoniach jednostek. 

Mało kto jednak mówił o tym. jaki okrutny los czekał tych młodych idealistów. 

Kanonier Józef Jęczkowiak. odpowiedział na wezwanie organizacji konspiracyjnej. choć groziła mu za to śmierć. Zdezerterował z armii niemieckiej. a następnie przez Francję. Belgię i Rzeszę przedostał się z narażeniem życia do rodzimej Wielkopolski. 

Pilot Franciszek Jach. weteran walk powietrznych w Szampanii. postanowił wcielić w życie szalony plan. w wyniku którego mo

31.9: https://woblink.com/ebook/minecraft-wyspa-max-brooks-ewa-ziembinska-137822u

Cena:


ISBN

9788365661739: Wydawnictwo

Format

29.79: https://woblink.com/ebook/hajmdal-tom-2-ksiezyce-monarchy-dariusz-domagalski-137478u

Cena: Jakub Ćwiekszewcy test, metoda bradleya, franciszek czech, próba życia, inbuk libra, chata wuja toma książka, jakość życia pdf, zeszyty apteczne pdf, kajko i kokosz autor, ewa roszkowska, agatha christie pdf, george byron giaur, zdążyć przed panem bogiem problematyka, uroczysko nienacki, tool parabol, baśniobór: klucze do więzienia demonów, śmiertelne kłamstwa, tomasz srebnicki, śnienie, 27 po niemiecku, o powstawaniu gatunków drogą doboru naturalnego, anna helena szymborska, głupia kobieta…