ISBN

9788320055597: Wydawnictwo

Format

59: https://woblink.com/ebook/antologia-liryki-hellenistycznej-jerzy-danielewicz-124410u

Cena:


Sukces i szczęście

Autor: Robert H. Frank

Bill Gates to niewątpliwie utalentowany programista. który dzięki ciężkiej pracy zbudował jedną z najbardziej rozpoznawalnych firm na świecie. Ale czy udałoby mu się to. gdyby jako nastolatek nie miał dostępu do zaawansowanego komputera. o którym większość jego rówieśników mogła tylko pomarzyć? A Mona Lisa – czy to faktycznie wybitne arcydzieło. czy może jedynie obraz. który znany jest z tego. że jest znany?

Na te pytania próbuje odpowiedzieć Robert H. Frank – światowej klasy ekonomista i jeden z najpopularniejszych wykładowców w Stanach Zjednoczonych. Jego zdaniem istnieje coś. co często bywa pomijane w historiach spektakularnych sukcesów. Coś. co mogłoby osłabić przesłanie trenerów rozwoju osobistego twierdzących. że

30: https://woblink.com/ebook/czternascie-nut-krzysztof-landa-jan-bielecki-124619u

Cena: Jan Bielecki


Sześć Cztery

Autor: Hideo Yokoyama

Największy koszmar. jaki mogą przeżyć rodzice. Sprawa. której żaden detektyw nie potrafił rozwiązać. Nieprzewidywalny zwrot akcji. Japońskie Millennium – 1 000 000 egzemplarzy sprzedanych w ciągu 6 dni.

Styczeń 1989 roku. Przez pięć dni rodzice siedmioletniej uczennicy wsłuchują się w żądania porywacza ich dziecka. Już nigdy nie zobaczą jej żywej. a sprawca nie zostanie ujęty. Sprawa o kryptonimie „Sześć Cztery” wyląduje w katalogu zbrodni niewyjaśnionych.

Grudzień 2002 roku. Od trzech miesięcy policjant Yoshinobu Mikami bezskutecznie poszukuje zaginionej córki. Wizyta komisarza generalnego policji. który przyjeżdża w związku z porwaniem sprzed trzynastu lat oraz kolejne uprowadzenie nastolatki ze szkoły średniej sprawiają. że Mikami zagląda do dawnych akt.

Co przeoczył w czasie. gdy prowadził tamto dochodzenie? Jak wytłumaczyć podejrzane ślady. na które teraz się natyka? Gdyby przeczuł. czego się dowie. nigdy nie wracałby do tamtej sprawy.

Pochłaniający bez reszty thriller Hideo Yokoyamy. w którym zanurzamy się w meandry zbrodni i zawikłanego śledztwa. odsłania także ciemne strony japońskiej biurokracji oraz japońskiego społeczeństwa. Megabestseller w Japonii. obsypany literackimi nagrodami. przeniesiony na mały i duży ekran. wywołał również wielkie poruszenie w USA i Wielkiej Brytanii. zbierając doskonałe recenzje w najbardziej opiniotwórczych mediach i podbijając listy bestsellerów. Prawa wydawnicze sprzedano do 13 krajów.

Hideo Yokoyama (ur. 1957) – japoński pisarz. autor powieści kryminalnych i opowiadań. które wielokrotnie ekranizowano i nagradzano. Dwukrotny laureat Kono Mystery ga Sugoi! – wyróżnienia za najlepszą powieść w kategorii mystery fiction.

Wydawnictwo: Wydawnictwo Literackie

Cena: 39.9


:

:

Cena:portal 2 rozdział 7, statystyczny drogowskaz, ks bukowiński, płukanie pęcherza moczowego chomikuj, jak wytresować kota pdf, żydzi zychowicz, dean koontz oczy ciemności pdf, antoni malczewski maria pdf, godziny po niemiecku ćwiczenia pdf, modelowanie cyfrowe, z sercem na dłoni, bilikiewicz psychiatria, prof. w. julian korab-karpowicz, typ osobowości infj, zarządzanie finansami pdf, mark twain pamiętniki adama i ewy, pamiętnik z powstania warszawskiego wolne lektury, zatoka świń pdf, różnice indywidualne strelau pdf, monopoly od zera do milionera…