Silver – trzecia księga snów

Autor: Kerstin Gier

Wielki finał Trylogii Snów! Są na świecie ludzie. którzy mają dostęp do snów. Z marzeń sennych można się bardzo wiele dowiedzieć  – pogrzebać w świadomości i podświadomości. Można też popchnąć śniącego do czynów. których nigdy nie dopuściłby się na jawie… Główna bohaterka serii. Liv Silver. ma same kłopoty. Jej antagonista Arthur rośnie w siłę. blogerka Secrecy wie coraz więcej. a groźna Anabel znów pojawia się na sennych korytarzach. Liv musi połączyć siły z przyjaciółmi. żeby chronić siebie i bliskich przed niebezpieczeństwem. które czyha na jawie i we śnie.

Wydawnictwo: Media Rodzina

Cena: 32.7


ISBN

9788379007714: Wydawnictwo

Format

25.9: https://woblink.com/ebook/niemiecki-cwiczenia-gramatyczne–28742u

Cena:


Logistyka zwrotna produktów niepełnowartościowych w zarządzaniu przedsiębiorstwami produkcyjnymi

Autor: Marta Starostka-Patyk

W obecnych realiach gospodarczych sposób zarządzania przedsiębiorstwami. uwzględniający zagadnienia zrównoważonego rozwoju. procesu globalizacji. zmiany podstaw społecznych i dynamiczny rozwój rynków. ulega ciągłym przeobrażeniom. Stąd też kluczową kwestią jest poszukiwanie. wybieranie i stosowanie najbardziej innowacyjnych narzędzi oraz sposobów umożliwiających dostosowanie zarządzania przedsiębiorstwami do tych warunków.

 

Przedsiębiorstwa produkcyjne. szczególnie podatne i wrażliwe na zmiany w gospodarce. skłoniły się zatem w ostatnich latach ku koncepcji logistyki zwrotnej. której procesy istotnie wspomagają zarządzanie przepływami produktów niepełnowartościo

Wydawnictwo: Wydawnictwo Naukowe PWN

Cena: 39


ISBN

9788301192358: Wydawnictwo

Format

49: https://woblink.com/ebook/poziom-zycia-ludnosci-wiejskiej-o-niepewnych-dochodach-slawomir-kalinowski-28718u

Cena:książki biografie, fiodor dostojewski biesy, katastrofa posmoleńska, egzorcysta 2, jednominutowy milioner pdf download, mazowsze historia, przełam, naturalna pewność siebie, płeć mózgu książka, konflikt spoleczny, dziennikarstwo i świat mediów, judo historia, mitomanka, ciupasem, autor nieznany…