Reguła nr 1

Autor: Marta Guzowska

Nowa powieść cenionej przez czytelników. krytyków i branżę autorki kryminałów i archeolożki.

Simona Brenner. znana czytelnikom z Chciwości. jest archeolożką i złodziejką. W dzień bada starożytną biżuterię. a nocą ją kradnie. W obu tych dziedzinach jest bezkonkurencyjna. Jest też niecierpliwa. ma ostry język i brak jej szczęścia do mężczyzn.

Tym razem ktoś wciągnął Simonę w makabryczną grę. Kazał jej odszukać i ukraść złote runo. najcenniejszą na świecie złotą sztabę. która… nie istnieje. Kiedy dookoła niej giną ludzie. Simona zaczyna podejrzewać. że mit o złotym runie jest prawdą. W tej sytuacji najgorsze. co może się wydarzyć. to godny przeciwnik. pozbawiony skrupułów. wyrachowany. piekielnie inteligentny i doskonale ukryty. Ktoś. w kim obsesja zamienia się w żądzę krw

33: https://woblink.com/ebook/goodbye-days-jeff-zenter-31704u

Cena:


Weekend we Włoszech

Autor: Miranda Lee

Harriet McKenna jest najlepszą asystentką. jaką Alex Kotana kiedykolwiek miał. Praktyczna. doskonale zorganizowana. zawsze profesjonalnie zdystansowana. Stara się nie wypaść z roli nawet wtedy. gdy po rozstaniu z narzeczonym wali jej się świat. Alex chciałby ją pocieszyć. Jego zdaniem Harriet potrzebuje trochę odpoczynku i zabawy. dlatego zaprasza ją na wspólny weekend do Włoch…

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 7.99


1

Autor: Rolf Borjlind

:

Cena:


Forget Me Always

Autor: Sara Wolf

Minęło czternaście tygodni. odkąd Isis Blake przeniosła się do nowej szkoły (i trzy lata. dwadzieścia pięć tygodni i pięć dni. odkąd nie była zakochana. i jeśli uda jej się zrealizować plan. ten licznik będzie bił w nieskończoność). Podczas tych czternastu tygodni poznała Jacka Huntera – wroga. który stał się być może kimś więcej – dzięki jego odwadze przeżyła brutalną napaść agresywnego byłego swojej matki. a zaraz potem całkiem o Jacku zapomniała.
Jedynym jasnym punktem jest w jej życiu Sophia. tajemnicza dziewczyna. z którą Isis dzieli pobyt w szpitalu i zamgloną znajomość z Jackiem.
Gdy wspomnienia wracają. jest jej coraz trudniej oprzeć się uczuciom.
A Jack nie jest w stanie trzymać się z daleka od jedynej dziewczyny. która stopiła lód jego serca. <

31.5: https://woblink.com/ebook/apteka-marzen-natasza-socha-31907u

Cena:


Marlena. Błękitny anioł w garniturze

Autor: C. W. Gortner

Egocentryczka. Perfekcjonistka w każdym calu. Uparta i bezkompromisowa. Nienasycona. Zawsze fascynowała i nadal inspiruje. Maria Magdalena Dietrich pochodzi z niezamożnej mieszczańskiej rodziny. Chce grać na skrzypcach. Kiedy jej karierę przerywa wojna. postanawia zostać śpiewaczką. Rzuca się w barwny świat berlińskich kabaretów. Słynąca ze zmysłowej urody. głębokiego głosu. uwodzicielskich sukienek i szytych na miarę garniturów. Marlena przyciąga coraz liczniejszą publiczność i wikła się w kolejne burzliwe romanse. Taki jest początek porywającej historii… „Marlena. Błękitny anioł w garniturze” – bogata w fakty i poruszająca powieść poświęcona jednej z największych legend złotej ery Hollywoodu. To książka o kobiecie o silnym charakterze. wielkich ambicjach i marz

27.9: https://woblink.com/ebook/kacik-zagubionych-serc-magdalena-trubowicz-31776u

Cena:


Ostatnia chowa klucz

Autor: Ałbena Grabowska

Małe miasteczko. zwykły poniedziałek. wieczór.

Grupa nastolatek spotyka się na opuszczonym poddaszu. Jedna z nich przechodzi inicjację. która ma być jej przepustką do tego zamkniętego klubu.

Trochę dziwnych rytuałów. wymiana fantów i… po wszystkim.

Dziewczyna jednak nie wraca do domu. I życie żadnej z uczestniczek tego wieczoru nie będzie już takie samo.

Wydarzenie to wpływa również na życie ich rodzin. sąsiadów. którzy już zawsze będą podejrzliwie na siebie spoglądać. szukając tego. który nie wahał się zrobić krzywdę młodej dziewczynie. A zasłony w oknach będą już zawsze szczelnie zasłonięte.

Czy można ufać ludziom. którzy nas otaczają? Co ukrywają osoby pozornie dobrze nam znane?

Ałbena Grabowska – pisarka. lekarz neurolog-epileptolog

44.9: https://woblink.com/ebook/obietnica-nastepcy-trudi-canavan-izabella-mazurek-31823u

Cena:


Jedzenie. które leczy

Autor: Karolina i Maciej Szaciłło

Jesteś tym. co… jesz

Coraz więcej osób zdaje sobie sprawę. że to. co jemy wpływa zarówno na naszą witalność. wagę. stan naszej skóry czy włosów. ale również na kondycję naszego całego organizmu. w tym szczególnie na stan naszych narządów.

Z jakich produktów. ziół i przypraw powinniśmy komponować menu. aby mieć energię i cieszyć się zdrowiem? Odpowiedź znajdziesz w książce Jedzenie. które leczy.

Karolina i Maciej Szaciłło skorzystali z mądrości najstarszej znanej ludzkości medycyny – ajurwedy. Ten liczący 5 tysięcy lat system medyczny podchodzi do zdrowia w sposób holistyczny. Pomaga powrócić i utrzymać stan równowagi. Czy istnieje jedna. idealnie dobrana dieta dla każdego? Nie. Każdy z nas jest bowiem inny. Różnimy się nie tylko wid

31: https://woblink.com/ebook/dziewczyna-ze-zlotej-klatki-anna-szafranska-32543u

Cena:ach ten cukier, potęga osobistego uroku, analiza decyzyjna, pikantne książki dla dorosłych fragmenty, cztery umowy pdf, modlitwa czarnobylska, zespół ostrego brzucha, walter isaacson einstein, nierówności społeczne na świecie, muskając aksamit, krzyzówki dla dzieci, www 1939 com pl pdf, zaklęty, modele komunikacji, mma fighter przebaczenie pdf, podstawy biologii komórki alberts pdf, dorota terakowska władca lewawu, tatarkiewicz filozofia, abonamencie, orientacja w terenie i pogoda sprawdzian, nieustanne…