Ortopedia Duttona t.2

Autor: Mark Dutton

Książka stanowi znakomite źródło wiedzy na temat szeroko pojętej ortopedii. Zarówno studenci fizjoterapii. jak i lekarze z zakresu rehabilitacji szybko i sprawnie znajdą w nim poszukiwane przez siebie informacje dotyczące przeprowadzania badania. formułowania oceny oraz wyboru sposobu postępowania w przypadku pacjentów z problemami ortopedycznymi.

Podręcznik został napisany w taki sposób. aby zainteresowany Czytelnik odnalazł w nim „krok po kroku” wszystkie wskazówki niezbędne do postawienia diagnozy. ustalenia rokowania oraz zaplanowania właściwej. w danym przypadku. strategii postępowania terapeutycznego i zabiegów terapeutycznych.

W 4 tomach znalazły się niezbędne informacje aby leczyć chorego i pomóc mu powrócić do normalnego życia. Najistotniejsze wiadomości podano w formie w

31.9: https://woblink.com/ebook/witamy-w-bialej-afryce-wojciech-rogala-29919u

Cena:


Samuraje Chrystusa

Autor: Jonathan Clements

Bycie samurajem to w Japonii najwyższy zaszczyt. połączony z powinnością poświęcenia całego życia swemu Panu. Ta książka to opowieść o heroizmie najwspanialszych z samurajów. którzy na swego Pana obrali Jezusa Chrystusa.

Wydarzenia w Japonii. podczas tzw powstania Shimabary; bunt podziemnej społeczności chrześcijańskiej z dotkniętego ubóstwem regionu przerodziły się w holokaust chrześcijan – mężczyzn. kobiet i dzieci. Samuraje. którzy przystąpili do współwyznawców ponieśli męczeńską śmierć dając świadectwo wiary i najwyższego poświęcenia dla Chrystusa.

Warto poznać historię wydarzeń odległych ale potwierdzających siłę jaką daje nasza wiara – zwłaszcza w kontekście faktu wyniesienia na ołtarze Hieronima Amakusa. znanego również jako Masuda Shirō. charyzmat

:

Cena:


Przemiany tom II

Autor: Owidjusz

UWAGA! e-book jest skanem zapisanym w formacie PDF. Plik pdf uniemożliwia przeszukiwanie i kopiowanie tekstu

Jest to reprint oryginalnego pierwszego wydania ‚Przemian’. Oferujemy trzy tomy. które zwierają tekst łaciński jego znakomite tłumaczenie na język polski. oraz wstęp. streszczenia poszczególnych ksiąg i bardzo obszerne objaśnienia i przypisy. ‚Przemiany’ inaczej ‚Metamorfozy’ (łac. Metamorphoseon. Libri Quindecim) to złożony z piętnastu ksiąg poemat epicki. napisany przez rzymskiego poetę Owidiusza. przedstawiający przy pomocy wątków mitologii greckiej i rzymskiej stworzenie i historię świata. Owidiusz opowiada lub wspomina 250 mitów zawierających motyw przemiany. Utwór miał na celu stworzenie oryginalnej. rzymskiej wersji kosmogonii i był tworzony pod mecenatem Oktaw

Wydawnictwo: INFOR

Cena: 9.9


Świat według Amelki

Autor: Magdalena Niedzwiedz

Kiedy ludzie myślą o porodzie. zastanawiają się tylko nad tym. czy kobietę bardzo bolało i czy długo się męczyła – a czy ktokolwiek bierze pod uwagę uczucia dzieci? Nie wydaje mi się. A muszę Wam powiedzieć. że jest to dla nas (z pewnością mówię w imieniu wszystkich bobasów) wielka sprawa.

Mam na imię Amelka i już w chwili. gdy przyszłam na świat. wiedziałam. że czeka mnie tutaj wiele wyzwań. Bardzo kocham swoich rodziców i nie wyobrażam sobie mieszkać gdzie indziej niż w moim ciepłym. przytulnym domku. Moi rodzice zawsze dbają. żeby niczego mi nie brakowało: spędzają ze mną czas na wspaniałych zabawach. rysowaniu i rozwiązywaniu zadań z książeczek. Czasem też odwiedzam dziadków. jeżdżę w różne ciekawe miejsca. bawię się z innymi dziećm

19: https://woblink.com/ebook/przerwane-zycie-bozena-helena-mazur-nowak-30093u

Cena:


ISBN

9788380835153: Wydawnictwo

Format

32: https://woblink.com/ebook/opowiesci-celtyckie-tom-2-karolina-janowska-30089u

Cena:


Replika

Autor: Lauren Oliver

DWIE DZIEWCZYNY

DWIE HISTORIE

JEDNA ZAPIERAJĄCA DECH W PIERSIACH POWIEŚĆ

GEMMA ma kompleksy. Od zawsze była chorowita i dużo czasu spędzała w szpitalach – nosi po tym pamiątkę w postaci blizny w okolicy serca. W szkole koleżanki jej dokuczają. chłopaki z klasy nie interesują się nią i nie ma przyjaciół.

Rodzice. chcąc wynagrodzić córce trudne dzieciństwo. trzymają ją pod kloszem. ale to nie wpływa dobrze na Gemmę. Gdy pojawia się okazja wyjazdu na wycieczkę na Florydę. dziewczyna postanawia wyrwać się ze swojej miejscowości i na chwilę zapomnieć o troskach. Niestety w ostatniej chwili rodzice zakazują jej wyjazdu. Gemma podsłuchuje ich rozmowę i dowiaduje się. że ma to związek z tajemniczą kliniką. znajdującą się na wyspie niedaleko miejsca. gdzie mi

Wydawnictwo: Silva Rerum

Cena: 21


Przemiany tom II

Autor: Owidjusz

UWAGA! e-book jest skanem zapisanym w formacie PDF. Plik pdf uniemożliwia przeszukiwanie i kopiowanie tekstu

Jest to reprint oryginalnego pierwszego wydania ‚Przemian’. Oferujemy trzy tomy. które zwierają tekst łaciński jego znakomite tłumaczenie na język polski. oraz wstęp. streszczenia poszczególnych ksiąg i bardzo obszerne objaśnienia i przypisy. ‚Przemiany’ inaczej ‚Metamorfozy’ (łac. Metamorphoseon. Libri Quindecim) to złożony z piętnastu ksiąg poemat epicki. napisany przez rzymskiego poetę Owidiusza. przedstawiający przy pomocy wątków mitologii greckiej i rzymskiej stworzenie i historię świata. Owidiusz opowiada lub wspomina 250 mitów zawierających motyw przemiany. Utwór miał na celu stworzenie oryginalnej. rzymskiej wersji kosmogonii i był tworzony pod mecenatem Oktaw

Wydawnictwo: INFOR

Cena: 9.9atlas hematologiczny, dziedzictwo posłańca chomikuj, ojciec chrzestny ksiazka, solucja fire red, mikrobiologia ogólna, piotr sienkiewicz, mariusz stepaniuk, roman milewski, arabski książe, pier pasolini, książka o wodzie, mezalians w literaturze, ignacy krasicki wybrane bajki, jak poderwać drania…