Czas gniazdowania

Autor: Dorota Pasek

Jeden dzień. który zmienił wszystko

Sara ma trzy domy. W jednym mieszka. Do drugiego ucieka w chwilach rozpaczy. O trzecim marzy. Na wprost łóżka Sary wisi ślubna sukienka. której już nigdy nie włoży. Niespodziewanie do jednego z domów wprowadza się Grzegorz.

„Wystarczy chwila. by wywrócić nasze życie do góry nogami. a co jeśli takich chwil jest więcej? Czas gniazdowania to powieść o życiu i zmianach. jakie serwuje los. nie pytając. czy nam się one podobają. czy nie. Zapierająca dech historia o uczuciach i tajemnicach… oraz o prawdziwym domu. którego poszukuje każdy z nas. Genialny debiut Doroty Pasek. Gorąco polecam!”

Michalina Foremska

„Nie jestem wielką fanką książek obyczajowych. chociaż nie ukrywam. że gdy jakaś powieść tego typu wpadnie mi w oko. potrafię dla niej zarwać noc. Tak było w przypadku tej książki. Nie potrafiłam się od niej oderwać i zachłannie przewracałam kolejne strony. Szybko nawiązałam nić porozumienia z autorką. jasne było każde jej słowo. Książkę Czas gniazdowania Doroty Pasek. mogę polecić każdemu czytelnikowi. który lubi powieści o zwykłych ludziach.”

Angelika Musiał

Książkowy świat Angeli

Wydawnictwo: Zysk i S-ka Wydawnictwo

Cena: 29


ISBN

9788380838864: Wydawnictwo

Format

19: https://woblink.com/ebook/przybysz-piotr-tyminski-127702u

Cena:


ISBN

9788380887534: Wydawnictwo

Format

19.9: https://woblink.com/ebook/science-fiction-david-seed-adam-drozdowski-126444u

Cena:


Dziewczyna ze snów

Autor: Michał Gałwa

Siedemnastoletni Jake Hopkins przeprowadza się do Iglastych Wzgórz. które są rodzinnym miasteczkiem jego zmarłej w tajemniczych okolicznościach matki. Chłopak. od dziecka śniąc wyłącznie koszmary. myśli. że gdy odkryje rodzinną tajemnicę. wyleczy się ze swojej przypadłości. Jednak koszmary się nasilają. a Jake zauważa w nich realne zagrożenie nie tylko dla niego. ale i dla ludzi w jego otoczeniu. Szukając prawdy i racjonalnego wyjaśnienia dla niemożliwego. zaczyna powoli popadać w obłęd. Autodestrukcyjny obłęd. który pogłębia tylko pozornie senny klimat Iglastych Wzgórz.

– Wczorajszej nocy podczas swoich marzeń sennych przeżyłeś coś. co określa się terminem rêve lucide.

– To jakaś choroba? – zapytałem z lekką trwogą w głosie.

31.9: https://woblink.com/ebook/marzenia-z-terminem-waznosci-agnieszka-dydycz-125720u

Cena:


Niepokorna narzeczona

Autor: Andie Brock

W dniu zaręczyn księżniczka Annalina uświadamia sobie. że za nic w świecie nie chce poślubić króla Raszida Zahaniego. Ucieka z przyjęcia zaręczynowego. ale dogania ją królewski ochroniarz. Ponieważ natychmiast obok zjawia się paparazzo. Annalina wpada na pomysł wywołania skandalu. który uniemożliwi planowany ślub. Całuje ochroniarza przed obiektywem kamery. Nie wie jednak. że to brat jej narzeczonego. książę Zahir Zahani. I teraz to jego będzie musiała poślubić…

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 7.99


ISBN

9788380875937: Wydawnictwo

Format

44.9: https://woblink.com/ebook/jak-wygrac-kazde-negocjacje-robert-mayer-126577u

Cena:


Nasz chłopak

Autor: Daniel Magariel

Ojciec i jego dwóch nastoletnich synów wygrali „wojnę”. jak nazywają trudny rozwód i walkę o prawo do wyłącznej opieki nad dziećmi. Zostawiają dom w Kansas i jadą przez noc do Nowego Meksyku. by zacząć od początku. podekscytowani szansą na nowe życie we trzech. Od podstaw budują codzienność. wydawałoby się – zwyczajną – chłopcy idą do szkoły. ojciec zdaje się pracować. nawiązują znajomości.

Wkrótce jednak pojawiają się złowieszcze zapowiedzi zmian – martwe i nieobecne spojrzenie ojca. nocne hałasy. coraz dziwniejsi goście. Chłopcy obserwują. jak ich świat zaczyna się zmieniać i ogarnia go chaos. Daniel Magariel przedstawia nam fascynującą postać walczącego o normalność rodzica i porażający obraz współuzależnionej rodziny.

Zachwycający. niezwykle dojrzały

27.9: https://woblink.com/ebook/kim-jest-czlowiek-abraham-joshua-heschel-katarzyna-wojtkowska-126445u

Cena:


ISBN

9788301200091: Wydawnictwo

Format

39: https://woblink.com/ebook/epoka-czlowieka-ewa-binczyk-127281u

Cena:we władzy wisielca, jestem szczesliwym singlem, paolo volponi, asertywność i sztuka celnej riposty pdf, redemptor hominis, nie dzwoń do mnie pdf, idealne dziecko książka, samoliński, noszczyk chirurgia repetytorium, lingua latina ad usum medicinae studentium, jerzy ejsmont, arcania mapa, marcin wojtkowski, ałe, jest w porządku, biologia sprawdzian…