9788301203306: Wydawnictwo

89: https://woblink.com/ebook/geografia-spoleczna-polski-grzegorz-weclawowicz-138380u

Nawet o tym nie wspominaj

Autor: Estelle Maskame

Miłość jest wszystkim… ale nie tym. czego się spodziewasz. Seria ‚Dimily’ uzależniła od siebie tysiące czytelniczek na całym świecie. Porywająca historia Eden i Tylera zostawiła po sobie niedosyt. Autorka spełniła prośby fanek i napisała prequel. który dodaje pikanterii całej historii! Tym razem Estelle Maskame oddała głos bohaterowi. który nikogo nie pozostawia obojętnym. Tę opowieść – opowieść Tylera – po prostu trzeba przeczytać. aby naprawdę zrozumieć. co i dlaczego się wydarzyło. Jak radził sobie dwunastoletni Tyler. dręczony przez ojca? Co czuł jako gniewny. zbuntowany nastolatek. kiedy po raz pierwszy zobaczył Eden? Masz szansę wejść w głowę Tylera i poznać jego najskrytsze myśli. W końcu dowiesz się więcej o tym. czego nie mogła wiedzieć Eden. Ta perspektywa chwyci cię za serce. złamie je i pokaże. czemu Tyler stał się wiecznie wściekłym i nieszczęśliwym chłopakiem. którego poznałyśmy w pierwszym tomie serii ‚Dimily’. Poznasz także jego wersję wydarzeń. których narratorką w ‚Czy wspominałam. że Cię kocham’ była Eden. Pozycja obowiązkowa dla każdej fanki serii ‚Dimily’! A jeśli jeszcze nie czytałaś ‚Dimily’ – możesz zacząć od tej książki… bądź zostawić sobie ją na koniec. jako lekarstwo na ‚kaca książkowego’. który z pewnością będzie Ci doskwierał po odłożeniu na półkę ostatniego tomu!

Wydawnictwo: Feeria

Rosyjska medycyna ludowa do A do Z. Bezpieczne i skuteczne metody uzdrawiania codziennych dolegliwości

Autor: Natalja Aleksandrowna Nowikowa

Jedna książka na wiele dolegliwości

Znajdziesz w niej zbiór najskuteczniejszych przepisów odnoszących się do ponad siedemdziesięciu powszechnie występujących dolegliwości codziennych. Zostały one pogrupowane według obszarów ciała. narządów oraz zespołów chorób. Tego rodzaju podział służy zwiększeniu przejrzystości tej książki.

Sekrety szeptuch ujawnione!

Poza tradycyjnymi sposobami uzdrawiania różnych dolegliwości Autorka prezentuje również techniki eliminowania schorzeń z sukcesami wykorzystywane przez szeptuchy. Teraz Ty również dowiesz się. czym jest zamawianie bólu nóg. nauczysz się eliminować kurzajki za pomocą zwyczajnego ziemniaka

27.2: https://woblink.com/ebook/mesko-zenska-harmonia-energetyczna-onifade-hanna-139898u

Dziewczęta myślą o wszystkim

Autor: Catherine Timmesh

Książka Dziewczęta myślą o wszystkim. począwszy od Sybilli Masters. pierwszej Amerykanki. której wynalazek został udokumentowany (choć patent musiał być wystawiony na nazwisko męża). po dwunastoletnią Becky Schroeder. która w 1974 roku została najmłodszą posiadaczką patentu. opowiada o trudnościach. jakie musiały pokonać te niezwykłe kobiety. i o ich niesamowitych zwycięstwach.

Wydawnictwo: Zysk i S-ka Wydawnictwo

anioły do wynajęcia, fizjologia wysiłku fizycznego pdf, chomikuj pan samochodzik, potęga podświadomości joseph murphy pdf, agnieszka krawczyk czary codzienności, wezwanie atlantydy, przedstawienie dla dzieci scenariusz, psychologia konfliktów, słownik ekonomiczny angielski, marcin wolski drugie życie, arystoteles metafizyka, nauka kochania siebie pdf, łukasz praski, świst przekręt…