https://woblink.com/product-publication/download/137817/epub

1:

:

Cena:


https://woblink.com/product-publication/download/138999/epub

1:

:

Cena:


Zaklinanie umysłu

Autor: Kevin Dutton

Flipnoza jest szczególną odmianą perswazji. Jej okres wylęgania trwa zaledwie kilka sekund. a niezwykła moc pozwala w mgnieniu oka zawładnąć najbardziej przenikliwym umysłem. To psychologiczna tajna broń. która umożliwia przypieczętowanie każdej umowy. ale w niepowołanych rękach jest śmiertelnie niebezpieczna. Flipnoza to mistrzostwo w panowaniu nad umysłami.

Bazując na przełomowych odkryciach naukowych i spotkaniach z największymi mistrzami perswazji – od polityków. speców od reklamy i handlowców po mroczne ale fascynujące postacie oszustów. seryjnych morderców i psychopatów – Dutton po raz pierwszy ujawnia psychologiczne DNA oddziaływania na ludzi. a z jego oryginalnej i odkrywczej książki każdy może się nauczyć. jak zwiększyć swoją siłę przekonywania.

„Dut

Wydawnictwo: Wydawnictwo Albatros

Cena: 33


https://woblink.com/product-publication/download/139839/epub

1:

:

Cena:


Przyprawy. które leczą

Autor: Karolina i Maciej Szaciłło

Czy wiesz jak wielka siła tkwi w przyprawach i ziołach? Przeczytaj Przyprawy. które leczą i skorzystaj z leczniczej mocy natury!

 

Ilość przypraw. ziół i korzennych mieszanek na sklepowych półkach rośnie z roku na rok. jednak wiedza na ich temat jest wciąż niewielka.

Dowiedz się jak nawet najmniejsza ilość kminu rzymskiego. cynamonu cejlońskiego lub mniej znanej asafetydy może zmienić smak i właściwości zdrowotne jedzenia. Wypróbuj proste przepisy na pyszne dania i naturalne lekarstwa. Odkryj również. które zioła i przyprawy wychładzają. a które rozgrzewają. a także w jaki sposób oddziałują one na emocje.

Równowaga między smakami. którą kryją w sobie przyprawy. pomaga w osiągnięciu harmonii. spokoju i… szczęścia.

:

Cena:


Zaklinanie umysłu

Autor: Kevin Dutton

Flipnoza jest szczególną odmianą perswazji. Jej okres wylęgania trwa zaledwie kilka sekund. a niezwykła moc pozwala w mgnieniu oka zawładnąć najbardziej przenikliwym umysłem. To psychologiczna tajna broń. która umożliwia przypieczętowanie każdej umowy. ale w niepowołanych rękach jest śmiertelnie niebezpieczna. Flipnoza to mistrzostwo w panowaniu nad umysłami.

Bazując na przełomowych odkryciach naukowych i spotkaniach z największymi mistrzami perswazji – od polityków. speców od reklamy i handlowców po mroczne ale fascynujące postacie oszustów. seryjnych morderców i psychopatów – Dutton po raz pierwszy ujawnia psychologiczne DNA oddziaływania na ludzi. a z jego oryginalnej i odkrywczej książki każdy może się nauczyć. jak zwiększyć swoją siłę przekonywania.

„Dut

Wydawnictwo: Wydawnictwo Albatros

Cena: 33geotermiczna dolina mapa, ebook co to, inventor professional, bilikiewicz psychiatria pdf, nawiązania do biblii w literaturze, pietnoczka, maciej szlinder, notatki z biologii, schiller fryderyk, ziemia obiecana powieść, tablica poglądowa, ostatnia arystokratka pdf, kroczac wśród cieni, traktat o łuskaniu fasoli pdf, mizerabilizm, test gimnazjalny geografia, techniki informacyjno-komunikacyjne, blog isakowicz, dla ellison pdf, modelowanie numeryczne, asiunia lektura, return to castle wolfenstein poradnik, filozofia religii kontrowersje…