Buntownicy. Kreatywni liderzy zmieniają świat

Autor: Adam Grant

Adam Grant. jeden z najbardziej fascynujących i prowokujących myślicieli z dziedziny zarządzania swojego pokolenia. autor bestsellerów „New York Timesa”. tym razem pokazuje. w jaki sposób możemy bronić naszych najlepszych pomysłów i idei oraz skutecznie wprowadzać je w życie. a także jak liderzy mogą efektywnie zachęcać i stymulować swoich pracowników do tego. by ci myśleli nieszablonowo i głośno wyrażali swoje krytyczne opinie.

W książce Buntownicy ponownie podejmuje wyzwanie związane z polepszaniem świata. w którym żyjemy. tym razem jednak z perspektywy pioniera i pomysłodawcy – tego. kto dopiero przeciera szlaki. postanawia płynąć pod prąd. nie chce dostosować się do opinii większości. jest buntownik

129: https://woblink.com/ebook/wellness-spa-i-anti-aging-aleksander-sieron-agata-stanek-grzegorz-cieslar-30542u

Cena: Agata Stanek


ISBN

9788375156720: Wydawnictwo

Format

27.99: https://woblink.com/ebook/poczatek-wszystkiego-robyn-schneider-30732u

Cena:


Spacer nad rzeką

Autor: Monika A. Oleksa

Urzekająca opowieść o miłości. starym rodzinnym domu w Kazimierzu nad Wisłą i małym miasteczku. którego mieszkańcy skrzętnie przechowują wspomnienia.

Każdy człowiek rodzi się z pustką. którą może wypełnić tylko jedna. właściwa osoba. Zosia Rybicka ma szczęście. spotyka Pawła. mężczyznę swojego życia. Zakochują się w sobie bez pamięci. Paweł. szanowany lekarz z warszawskiej kliniki. proponuje jej wyjazd do rodzinnego domu w Kazimierzu nad Wisłą.

Tam. w małym miasteczku. Zosia poznaje ludzi i miejsca bliskie jej ukochanemu. Każdego dnia Kazimierz odkrywa przed Zosią swoje małe sekrety. Mieszkańcy Doktorówki. domu Pawła. dbają o nią troskliwie. Zosia rozkochuje się w powolnym rytmie życia miasteczka. w jego brukowanych uliczkach i spacerach wzdł

69: https://woblink.com/ebook/jakosc-zasilania-w-sieciach-z-generacja-rozproszona-irena-wasiak-ryszard-pawelek-30574u

Cena: Ryszard Pawełekzbrodnia w wielkim mieście, fantastyczne zwierzęta zbrodni grindelwalda online, metody badań marketingowych, bracia slater damien pdf chomikuj, ciało stephen king, pan romantyczny pdf, gra o tron ebook pdf, ryszard handke, nóż jo nesbo, kolorowanka moda, teaching english to young learners pdf, widła tadeusz, owoc granatu paszyńska, justyna ziółkowska, mindhunte, e turystyka…