Star Force. Tom 5. Stacja bojowa

Autor: B.V. Larson

Siły Gwiezdne i Kyle Riggs stają przed nowymi wyzwaniami. mierzą się z kolejnymi flotami. odkrywają sekrety wojny. którą toczą od lat.

Ludzie zdobywają system Eden. ale czy uda się go utrzymać? Siły Gwiezdne są osłabione po długiej walce. wielu żołnierzy chce wrócić do domu. Wiedząc. że maszyny pojawią się znowu. z kolejną armadą. Riggs szuka rozwiązania. które mogłoby na stałe przywrócić pokój na Ziemi.

Wydawnictwo: Drageus

Cena: 29.79


Jutro będziemy szczęśliwi

Autor: Anna Dąbrowska

Życie pisze własne scenariusze

Trzy lata – już tyle czasu Zuza próbuje poskładać swoje życie od nowa. ale w tej skomplikowanej układance wciąż brakuje najważniejszego elementu – jej wielkiej miłości. Adam zniknął bez słowa pożegnania. zostawiając ją samą. ze złamanym sercem.

Kiedy Zuza postanawia zmienić swoje życie. zjawia się Adam. Czy dziewczyna będzie w stanie spojrzeć w oczy ukochanmu. który tak boleśnie ją zranił? Czy tajemnica. którą skrywa Adam. stanie się przeszkodą w drodze do miłości?

Jutro będziemy szczęśliwi to książka. która rozgrzeje cię jak ciepła herbata z miodem. cytryną… i gwiazdką anyżu.

Wydawnictwo: Zysk i S-ka Wydawnictwo

Cena: 30


Słowianie Zachodni: dzieje. obyczaje. wierzenia. tom czwarty. część pierwsza: Dzieje Słowiańszczyzny Północno-Zachodniej aż do wynarodowienia Słowian zaodrzańskich. Słowiańszczyzna zaodrzańska pod panowaniem cudzoziemców. Dzieje polityczne 1172-1250.

Autor: Wilhelm Bogusławski

UWAGA! e-book jest skanem zapisanym w formacie PDF. 

Plik pdf uniemożliwia przeszukiwanie i kopiowanie tekstu

Tom czwarty. część pierwsza dzieła „Słowianie Zachodni” omawia następujące tematy: Słowiańszczyzna zaodrzańska pod panowaniem cudzoziemców. Dzieje polityczne (1171-1250). Walka Niemców z Danami o Słowiańszczyznę Nadbałtycką (1172-1227): 1. Podziały terytorialne. 2. Wdzierstwa króla Waldemara na Pomorze. 3. Najazd Pomorzanów i Lutyków na Łużyce (r. 1179). Zaburzenie w księstwie Słowiańskim. Odpadnięcie Pomorza Zacho

15: https://woblink.com/ebook/starozytna-polska-wojewodztwo-krakowskie-michal-balinski-tymoteusz-lipinski-31612u

Cena: Tymoteusz Lipiński


Zdrowie na własne życzenie. Tom 1

Autor: Józef Słonecki

Ta książka to dzieło życia Józefa Słoneckiego. bioenergoterapeuty i twórcy mikstury oczyszczającej. Przez ponad 30 lat praktyki przekonał tysiące osób do zajęcia się własnym zdrowiem bez suplementów i leków bez recepty. Przekonywał wynikami. szczerością i otwartością. Przyznawał. że kieruje się własną intuicją i doświadczeniami medycyny ludowej. a nie formalnym wykształceniem lekarskim. Mimo to do jego gabinetu ustawiają się kolejki. Swoje recepty na zdrowie postanowił przenieść na karty książki.

 

Od 2004 roku. kiedy ukazało się pierwsze papierowe wydanie całej serii jego książek pt. ‚Zdrowie na własne życzenie’. miały one już 6 wznowień. Teraz są dostępne również w formie e-booka.

 

Autor zachęca w nich m.in. do regularnego picia mieszanki so

15: https://woblink.com/ebook/al-bekri-o-polakach-i-ich-sasiadach-lista-wladcow-polakow-wedlug-literatury-niemieckiej-wladyslaw-lebinski-franciszek-piekosinski-32111u

Cena: Franciszek Piekosiński


ISBN

9788379504275: Wydawnictwo

Format

17: https://woblink.com/ebook/slowianie-zachodni-dzieje-obyczaje-wierzenia-tom-trzeci-czesc-czwarta-slowianszczyzna-polnocno-zachodnia-od-vi-do-polowy-xiii-wieku-dzieje-polityczne-i-stosunki-zewnetrzne-od-pol-xi-w-az-do-upadku-niepodleglosci-slowian-zaodrzanskich-1036-1171-wilhelm-boguslawski-31605u

Cena:


32.8

https://woblink.com/ebook/nigdy-wiecej-nie-zdradzisz-agnieszka-nowakowska-sarah-flint-joanna-dzdza-31904u: https://woblink.com/product-publication/download/31904/epub

:

Cena:system zamknięty, jerzy borkowski, opowieść podręcznej pdf, dennett świadomość, mistrz i małgorzata epub, fisiowanie, tomasz orłowski protokół dyplomatyczny pdf, komunikacja elektroniczna, el negro, systemy informatyczne zarządzania, sprawdzian z lektury syzyfowe prace pdf, podręcznik startupu pdf, klinga burzy, dyskopatia szyjna ćwiczenia pdf, chemia fizyczna pdf, getto warszawskie przewodnik po nieistniejącym mieście…