Neurogeneza – regeneracja mózgu

Autor: Cortright Brandt

Neurogeneza w każdym wieku

 

Najnowsze odkrycia naukowe potwierdzają. że mózg przez całe życie wytwarza nowe komórki. Tempo tego procesu zwanego neurogenezą zależy jednak od każdego z nas. Dzięki tej książce poznasz program. który poprawi pracę Twojego mózgu. Odpowiednia dieta i styl życia przyspieszą neurogenezę od trzech do pięciu razy.

 

Ten potwierdzony naukowo 4-stopniowy program diety i stylu życia:

 

• poprawi pamięć i moc mózgu.

• zaszczepi przed stresem i depresją.

• zapobiegnie lub opóźni wystąpienie upośledzenia funkcji poznawczych. otępienia i choroby Alzheimera.

• wzbogaci relacje i życie seksualne.

 

Zdrowy mózg. zdrowe życie!

Wydawnictwo: Studio Astropsychol

Cena:


Medytacja dla sceptyków

Autor: Ott Ulrich

Medytacja dla sceptyków w 5 krokach

 

Autor. wychodząc naprzeciw oczekiwaniom osób sceptycznie nastawionych do medytacji. zebrał niezbędne informacje i badania na jej temat. tworząc obiektywną publikację. Poznaj nowoczesne. świeże spojrzenie na teorię i praktykę medytacji w 5 krokach. bez żadnych dogmatów.

 

Naukowo udowodnione działanie

 

Jeden z czołowych badaczy medytacji. ukazuje stan badań i jej wpływ na strukturę i funkcjonowanie mózgu oraz zmiany świadomości podczas jej praktykowania. Korzystny wpływ obejmuje umysł. ciało i duszę – pomaga osiągnąć spokój. leczyć choroby. ograniczyć stres i osiągnąć głębokie odprężenie.

 

Neurobiologiczne korzyści z medytacji.

Wydawnictwo: Studio Astropsychologii

Cena:


ISBN

9788374829144: Wydawnictwo

Format

27.3: https://woblink.com/ebook/zranione-roza-dorn-damian-140580u

Cena:


ISBN

9788381374309: Wydawnictwo

Format

31.2: https://woblink.com/ebook/samochod-osobowy-w-firmie–141159u

Cena:turystyka lecznicza, arcydzieła literatury polskiej, paweł rodak, sejm wielki co to, zagłada czarnej kompanii, wehrmacht 1939, jarosław maślanek, lech korniszewski, jan andrzej morsztyn do panny, scenariusz gry komputerowej, mariusz lekston, beata pawlikowska pdf, wspomnienia z martwego domu, cuda jana pawła ii, ślepnąć od świateł pdf doci, za niebieskimi drzwiami książka pdf…